jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Energooszczędna jakość

logo SANICOZ Tao Yang, Prezesem Zarządu Sanico Electronics Polska Sp. z o.o., rozmawia Karolina Jałowiec.

Gratuluję, Państwa marka Polux dzięki głosom Konsumentów znalazła się w gronie Laureatów programu Konsumencki Lider Jakości 2012. Jak przyjął Pan informację o tak wielkim wyróżnieniu?

Nasza firma obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia działalności. Tym bardziej jest nam miło, że właśnie teraz, dzięki uznaniu konsumentów dla jakości świetlówek marki Polux, znaleźliśmy się w gronie Laureatów programu. Od początku dążyliśmy do tego, aby oferowane przez nas produkty, spełniały jak najwyższe wymagania jakościowe, estetyczne i użytkowe. Dziękujemy wszystkim, którzy docenili nasz trud.

Co Pana zdaniem wpływa na taki sukces firmy?

Na sukces składa się wiele czynników. W naszym przypadku jest to głównie bardzo bogata oferta źródeł światła, dostępna w atrakcyjnych cenach, w stosunku do jakości oferowanych produktów. Niemałe znaczenie ma również fakt, że żywo reagujemy na potrzeby rynku i zdobycze technologiczne. Dlatego bardzo znaczącym segmentem oferowanych przez nas źródeł światła stały się żarówki ledowe. Niewielkie rozmiary, zróżnicowana moc, minimalny pobór prądu oraz długoletnia żywotność sprawiają, że żarówki LED marki Polux cieszą się coraz większym uznaniem klientów. By w jeszcze większym stopniu zaspokoić wymagania naszych odbiorców, oferujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych zintegrowanych z diodowymi źródłami światła.

Sanico Electronics Polska od samego początku związana jest z branżą oświetleniową. Jaka jest aktualna oferta firmy?

Mamy bogaty i urozmaicony asortyment energooszczędnych źródeł światła. Każdy klient może znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom. Nasze wyroby są zróżnicowane pod względem mocy, rodzaju gwintu, kształtu i wymiaru. W swojej ofercie posiadamy po kilkadziesiąt modeli świetlówek, żarówek LED i energooszczędnych żarówek halogenowych Polux, które oferujemy w kilku liniach - Economic – dobra jakość za świetną cenę, a także Platinum i Gold – wysoka jakość za niewygórowaną cenę.

W branży oświetleniowej działa wiele znanych firm. Co wyróżnia Sanico Electronics Polska na tle konkurencji?

Nasza firma bardzo szybko reaguje na potrzeby rynku. Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy nowy typ świetlówki energooszczędnej o kształcie spirali z super cienką rurą typu T2. Również jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na polski rynek diodowe źródła światła. Przykładamy ponadto dużą wagę do fazy projektu samego produktu, technicznych rozwiązań, wzornictwa, opakowań no i oczywiście samej jakości produktu.

Ciągły rozwój to jeden z głównych priorytetów firmy. Która z ostatnich inwestycji miała największe znaczenie dla rozwoju przedsiębiorstwa?

Ogromne znaczenie miało dla nas otworzenie własnej fabryki produkującej diodowe źródła światła oraz świetlówki energooszczędne. Ponadto ciągle inwestujemy w dział rozwoju. Właśnie tam powstają nowe projekty, nowe rozwiązania technologiczne, ale przede wszystkim przeprowadzane są tam istotne dla nas testy jakościowe.
Jakie działania firmy przyczyniają się do poprawy jakości oferowanych produktów?
Przykładamy ogromną wagę do jakości, dlatego też każdy etap wytworzenia nowego produktu jest szczegółowo kontrolowany – od fazy projektu, aż do produkcji. W chwili obecnej następuje bardzo szybki rozwój technologii diodowych źródeł światła. To dzięki własnej fabryce, możemy bardzo szybko reagować na te zmiany.

Jakie są Państwa plany na przyszłość?

Naszym priorytetem pozostaje oczywiście dalsze dbanie o wysoką jakość produktów. Nadal będziemy stawiać na nowe rozwiązania technologiczne oraz powiększanie oferty, by jak najpełniej zaspakajała zróżnicowane potrzeby konsumentów. W tej chwili, do grona naszych klientów mamy zaszczyt zaliczyć wszystkie liczące się sieci supermarketów budowlanych, sieci hurtowni, liczne sklepy. Chcielibyśmy w przyszłości dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, by ułatwić konsumentom dostęp do naszych towarów.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.