jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

PEWNY PARTNER W BIZNESIE

torell LOGOo...to słowa najlepiej charakteryzujące firmę TORELL, od blisko 22 lat utrzymującą doskonałą pozycję w branży urządzeń techniki sklepowej. Potwierdzeniem tych słów jest uznanie z jakim spotkały się ze strony rynku kasy fiskalne marki SHARP, nagrodzone złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2012.

Trochę historii

Historia współpracy z koncernem SHARP sięga 1991 roku. Wtedy wraz z doskonałymi produktami firma TORELL otrzymała wiedzę i doświadczenie światowego lidera w dziedzinie elektroniki zostając dystrybutorem niefiskalnych kas sklepowych i gastronomicznych. Pierwszą kasę fiskalną SHARP ER-A435P firma TORELL sprzedała 6 grudnia 1993 roku. Dysponując doświadczeniem w sprzedaży kas niefiskalnych i największą w tym czasie siecią dystrybucyjną osiągnęła 33% udział w rynku w okresie pierwszych lat sprzedaży kas fiskalnych.
- Tak wysoki udział kas fiskalnych SHARP spowodowany był ich niezawodnością dającą gwarancję bardzo niskich kosztów eksploatacji i serwisu. Sprzyjającym czynnikiem było przekonanie Klientów, że nie stać ich na kupowanie produktów złej jakości. – mówi Danuta Wingert, prezes Spółki TORELL. Torell to nie tylko kasy i drukarki fiskalne. Oferta firmy obejmuje dzisiaj także urządzenia POS marki SHARP, Automatyczną Identyfikację i klimatyzatory, słowem wszystko, co z techniki jest potrzebne we współczesnym sklepie.

torrel KASAAOrganizacja

Od początku istnienia centrala firmy mieści się w Pruszczu Gdańskim. Dodatkowo w Warszawie i w Lublinie pracują regionalne biura handlowe. Ten potencjał pozwala na sprawną obsługę Dealerów. Każdy zamówiony towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin a klienci firmy mogą liczyć na pomoc doświadczonych techników zdolnych rozwiązać każdy problem. Witryna internetowa www.torell.pl oprócz informacji handlowych zawiera niezliczone instrukcje, porady i inne ważne informacje dla Klientów, Dealerów i ich Serwisantów.

Dealerzy

Od początku działania firmy szczególną uwagę poświęcono rozwojowi sieci dystrybucji.
Buduje ona siłę firmy TORELL, licząc dzisiaj ponad 700 punktów sprzedaży. Każdego dnia działalność firmy wspiera ponad 700 wysoko kwalifikowanych menadżerów i ponad 1000 handlowców dysponując ponadto rzeszą ponad 1500 wyszkolonych serwisantów kompleksowo obsługujących klientów firmy. Pomagają w wyborze najlepszej kasy fiskalnej, uczą obsługiwać i przeprowadzają niezbędne naprawy i konserwacje.

Zawsze w czołówce

W końcu 2008 roku znowelizowane prawo umożliwiło stosowanie w Polsce kas i drukarek fiskalnych z kopią elektroniczną. - Mówi się, ze historia lubi się powtarzać – tak było gdy pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty, popularną dzisiaj, kasę SHARP ER-A285P, właśnie z kopią elektroniczną. Podobnie w tym roku, po kolejnej zmianie przepisów, kasa SHARP jako pierwsza otrzymała homologacje Prezesa Głównego Urzędu Miar. Wreszcie, przed kilkoma tygodniami, homologowaliśmy pierwszą w Polsce drukarkę fiskalną innego japońskiego giganta – firmy EPSON. Dziękujemy Klientom za zaufanie jakim obdarzyli markę SHARP. Mamy dowody na to, że nie ma w tym przypadku, a jest wiele pracy i konsekwencji w działaniu od niespełna ćwierćwiecza – podsumowuje prezes Wingert.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.