jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

RAZEM DLA KLIENTÓW

strefa gospodarki logo

Tak z pewnością można rozszerzyć nazwę SPOŁEM. W tym numerze Redakcja Strefy Gospodarki podjęła się zadania prezentacji Powszechnych Spółdzielni Spożywców dzięki kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Spółdzielni Spożywców tym razem za rok 2016.

Jak zwykle pod uwagę brane były bardzo szerokie kryteria oceny począwszy od wyników finansowych poprzez ocenę remontów, inwestycji oraz lokalnego rozwoju marki skończywszy na danych bardziej miękkich jak ocena udziału firmy w życiu lokalnej społeczności. Wyniki nie są chyba wielkim zaskoczeniem, zwyciężyła Powszechna Spółdzielnia Spożywców z Białegostoku od lat mocno pracująca na miano lidera poprzez solidną i rzetelną pracę oraz permanentne inwestowanie w poprawę poziomu obsługi Klienta. Państwa uwagę chcieliśmy również skierować w stronę zamykającej czołową dziesiątkę Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Olkuszu – Spółdzielnię dużo mniejszą od naszego lidera jednak bardzo mocno nastawioną na jakość produktów, obsługi oraz mocno angażującą się w życie lokalnych społeczności.
Gratulujemy wszystkim laureatom, pełen Ranking dostępny jest na stronach strefa-gospodarki.pl – zapraszamy do lektury wersji papierowej i internetowej Strefy Gospodarki.

Grażyna Kulig, Prezes Zarządu „Społem" PSS w Olkuszu
Jesteśmy najstarszą firmą handlowo-produkcyjną w powiecie olkuskim, założoną w 1889 roku. Prowadzimy działalność w 8 sklepach i 2 zakładach produkcji piekarskiej. Wszystkie sklepy są skomputeryzowane i odnowione. Wyróżniają się bogatą ofertą towarową dostosowaną do potrzeb klientów, doskonałą jakością produktów, ciekawym wystrojem, miłą i rzetelną obsługą. Nasz atut to unikatowe pieczywo, produkowane na naturalnym kwasie żytnim. Chleb i wyroby ciastkarskie były kilkakrotnie wyróżnione nagrodami za najwyższą jakość, m.in. w 2014 roku uzyskując miano Top Produkt w Ogólnopolskim Konkursie „Doceń Polskie". W tym samym roku Spółdzielnia została uhonorowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz nagrodą Cordis Nobilis w kategorii Filantrop, za działalność charytatywną dla społeczności olkuskiej.

 

Ranking:

1. Społem Białystok
2. Społem Olkusz
3. SM Metalowiec
4. SM Orłowiec
5. POMORSKA SM
6. SMLW
7. SM POMEZANIA

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.