jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Dawka zdrowia i dobrej energii - marka Primavika

logo primavika
Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 roku. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia, z czym bezpośrednio związana jest działalność firmy – produkcja zdrowej żywności.

W naszych produktach nie goszczą konserwanty, sztuczne barwniki oraz wzmacniacze smaków. Dbamy o naturalny skład i wysoką jakość surowca z których tworzone są nasze wegetariańskie dania obiadowe, aromatyczne pasty i pasztety, bezmleczne desery, masła orzechowe czy produkty ekologiczne marki Primaeco. Masła orzechowe z serii Active, które zostały nagrodzone „Debiutem 2016" powstały z myślą o wszystkich osobach chcących się zdrowo odżywiać i prowadzących aktywny tryb życia. Stanowią one wartościowy produkt, który idealnie pasuję jako dodatek do porannej owsianki, kanapek, czy omletów. W skład serii wchodzą trzy produkty: masło 100% orzeszków arachidowych, masło mix orzechów crunchy zawierający orzechy laskowe, migdały, nerkowce, arachidy oraz masło bez dodatku soli i cukru. Produkty stanowią dużą dawkę dobrej energii pochodzącej z orzechów.

primavika

Z Primaviką wiesz, co jesz!

www.primavika.pl

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.