jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Lider Jakości potwierdza jakość - marka Samsung

logo samsung
Zwycięstwo klimatyzatorów marki Samsung w czwartej edycji ogólnopolskich badań konsumenckich zrealizowanych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2015, potwierdziło jej przynależność do rynkowej czołówki. Jednak nie był to jedyny sukces marki Samsung w tej kategorii produktowej...

Elitarna inwestycja
samsung 01Marka Samsung została dostawcą systemu klimatyzacji dla kompleksu biurowego Warsaw Spire, drugiego co do wysokości budynku Warszawy, będącego zarazem największym pod względem powierzchni kompleksem biurowym w Polsce. Na potrzeby Warsaw Spire firma Samsung dostarczy System DVM S Water HR, składający się z ponad 170 agregatów VRF chłodzonych wodą, 3000 jednostek wewnętrznych typu kanałowego oraz 500 skrzynek odzysku ciepła, co przekłada się na moc nominalną urządzeń rzędu 7 MW. Będzie to największy projekt DVM S Water zrealizowany w Europie i drugi co do wielkości na świecie.

Dlaczego Samsung?
Niewielkie wymiary agregatów, niski poziom hałasu, możliwość zabudowy na kondygnacji wewnątrz budynku oraz swoboda rozbudowy zależna od obłożenia budynku, to praktyczne zalety korzystania z systemu DVM S Water. Poza tym system DVM S Water firmy Samsung tworzy zupełnie nową jakość pośród rozwiązań HVAC w budynkach biurowych o dużych powierzchniach, stanowiąc alternatywę dla konwencjonalnych systemów chłodzenia i ogrzewania. Technologie zastosowane w systemie klimatyzacji kompleksu Warsaw Spire, plasują firmę Samsung w ścisłej czołówce producentów tego typu rozwiązań na świecie.

Opinie konsumentów
samsung 2Wielu respondentów wskazujących markę Samsung jako Konsumenckiego Lidera Jakości, miało okazję zweryfikować jakość produktów koreańskiego producenta osobiście. Ważne jest to, iż docenili oni głównie wysoką jakość, wytrzymałość i żywotność klimatyzatorów marki Samsung.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów.

samsung 3

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.