jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Tworzymy nowe oblicze miasta - Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy

logo psm
Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy już od 25 lat z powodzeniem pozyskuje atrakcyjne pod względem lokalizacji tereny pod budownictwo mieszkaniowe, zarządzając przy tym konsekwentnie swoimi zasobami. Dobre wyniki finansowe oraz wysiłki związane z bieżącą poprawą stanu technicznego istniejących budynków, potwierdzają przynależność do krajowej czołówki, czego ukoronowaniem jest zdobycie prestiżowego tytułu Grand Prix 5-lecia ogólnopolskiego Programu Dobra Spółdzielnia.


Tradycyjnie, lecz nowocześnie

psm 01W skład zasobów Spółdzielni wchodzi obecnie 61 budynków, wraz z kompleksem garaży. Wszystkie budynki realizowane są w technologii tradycyjnej i wyposażone w instalacje centralnego ogrzewania, zimnej i ciepłej wody, a także kanalizacyjną, elektryczną i gazową. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa mieszkania dysponują również instalacjami telefoniczną, domofonową, internetową oraz telewizji kablowej, a także ochroną przeciwporażeniową. Większość nieruchomości ma też wbudowane garaże lub wielostanowiskowy parking podziemny.

Blisko przyrody czy centrum?

W czerwcu bieżącego roku zakończona została budowa nowej inwestycji „Willa Tęczowa". Budynek znajdujący się blisko centrum miasta stanowi doskonałe połączenie współczesnej formy z praktycznymi rozkładami mieszkań. Dla wygody użytkowników został on wyposażony w garaż podziemny i cichobieżną windę. – Obecnie realizujemy kolejne dwa duże projekty – informuje Wiesław Gęsikowski Prezes Zarządu Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – W ich ramach powstanie sześć niewielkich budynków na mini-osiedlach „Leśny zakątek" i „Ptasie ogrody". Obie inwestycje planujemy zakończyć w II. i III. kwartale 2017 roku. Osiedle „Leśny Zakątek" będzie zlokalizowane w otoczeniu terenów wypoczynkowych oraz stadionu Zawiszy. W nowo powstałych budynkach znajdzie się 150 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 30 do 84 m². Z kolei druga z nowych inwestycji Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – osiedle „Ptasie ogrody", obejmie trzy budynki czterokondygnacyjne z 67 mieszkaniami o powierzchniach od 29 do 116 m². W odróżnieniu od kompleksu „Leśny zakątek", osiedle to znajdzie się blisko centrum miasta.


Bogdan Leszczorz

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.