jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Sukces 25-latki - Spółdzielnia Mieszkaniowa "Miechowice" w Bytomiu

smmiechowice logo

Obchodząca w ty roku 25-lecie istnienia Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice" w Bytomiu została uhonorowana tytułem Grand Prix 5-lecia programu Dobra Spółdzielnia w kategorii „Spółdzielnia do 250 tys. m2".


Z Joanną Koch – Kubas, Prezesem Zarządu Spółdzielnia Mieszkaniowej „Miechowice" w Bytomiu rozmawia Łukasz Osypiński

Pani Prezes co jest faktorem decydującym o świetnej opinii jaką ma Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice?
Myślę, iż z pewnością jest to jej załoga, która na co dzień jest profesjonalnym i zgranym zespołem, jak również dobra współpraca z Radą Nadzorczą, smmiechowice 01Radami Osiedlowymi, których członkowie wykazują duży poziom zaangażowania w życie Spółdzielni. Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim osobom, które swoją działalnością przyczyniły się do naszego sukcesu – myślę tutaj o członkach Rady Nadzorczej, Rad Osiedlowych, pracownikach, jak również wszystkich Członkach Spółdzielni, którzy kierowali pod naszym adresem konstruktywne wnioski i postulaty w celu doskonalenia naszej pracy.

Jak wyglądało minione pięciolecie w życiu Spółdzielni?
Minione 5 lat to przede wszystkim realizacja programu termomodernizasmmiechowice 02cji zasobów. W tym okresie zrealizowaliśmy 24 zadania. Na realizację wszystkich tych zadań pozyskaliśmy premię termomodernizacyjną, jak również pomoc z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska polegającą na częściowym umorzeniu pożyczek na usuwanie azbestu.
W tym okresie Spółdzielnia rozwinęła swoją działalność poprzez zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi. Nie był to oczywiście okres usłany różami, szczególnie z powodu zmian prawnych i zagrożeń wiszących nad spółdzielczością w ogóle. Niespójność przepisów bardzo często utrudniała zarządzanie Spółdzielnią, ale bez większych problemów udało się zrealizować zamierzone cele.

Czy tytuł Grand Prix 5-lecia programu Dobra Spółdzielnia była dla Państwa zaskoczeniem?
Z wielką satysfakcją i radością odebraliśmy informację o tym, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice" znalazła się w gronie najlepszych Spółdzielni 5-lecia programu „Dobra Spółdzielnia". Jest to dla nas szczególnie miłe, iż wyróżnienie to przypada w roku, w którym Spółdzielnia obchodzi 25-lecie swojej działalności.

A na czym obecnie koncentrujecie swoje działania?
Staramy się skupić na realizacji bieżących planów, z których jeden podstawowy to dokończenie termomodernizacji zasobów smmiechowice 03mieszkaniowych i użytkowych Spółdzielni, dbałość o komfort zamieszkiwania naszych Członków, kontynuacja kierunku podnoszenia estetyki budynków i terenów zewnętrznych, które stale doposażamy w nowe miejsca parkingowe, dbając o zieleń jak również miejsca do spędzania wolnego czasu (boiska, place zabaw).

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.