jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Stawiamy na zaangażowanych pracowników - LINK4

link4 logo

Rozmowa z Krystyną Matysiak, dyrektor pionu HR i członkiem zarządu LINK4

Co jest największym wyzwaniem dla LINK4 w zakresie zarządzania kadrami?

W LINK4 budowanie zaangażowania jest jednym z kluczowych priorytetów realizowanej przez nas polityki HR. Menedżerowie często koncentrują się na budowaniu satysfakcji pracowników, a niekoniecznie ich zaangażowania. W LINK4 wiemy, że zadowolenie pracowników nie do końca musi korelować z lepszymi wynikami firmy. Zaangażowanie ma przede wszystkim wymiar emocjonalny i oznacza, że pracownik dobrowolnie robi więcej i lepiej, niż jest to od niego wymagane.

W jaki sposób motywowani są pracownicy LINK4?

Mamy kilka programów motywacyjnych. W jednym z nich - LINK4U - punktowana jest szczególna aktywność pracowników. Pracownicy w ramach programu link4 01zbierają punkty za dodatkowe działania, na przykład za pomoc pracownikom z innych departamentów lub zorganizowanie akcji charytatywnej. Następnie te punkty można wymieniać na nagrody i to pracownik decyduje na jakie.

Dużą wagę przywiązujemy do dbania o zdrowie, które odgrywa kluczową rolę dla efektywności. Dlatego w ramach programu Harmonia Życia promowany jest zdrowy styl życia. Organizujemy dni tematyczne dotyczące odpowiedniego żywienia, np. poświęcone jogurtom, owocom, czy orzechom. Zapraszamy także dietetyków, trenerów osobistych, czy lekarzy różnych specjalności, którzy dzielą się z pracownikami radami. Chętni mogą wziąć udział w szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy i treningach z bezpiecznej jazdy samochodem. Tego typu wydarzenia odbywają się raz w miesiącu. Gwarantujemy także opiekę medyczną dla wszystkich pracowników i ich rodzin oraz bezpłatne szczepienia na grypę w siedzibie pracodawcy.

Wiele osób spoza LINK4 chwali firmę za unikalną atmosferę.
Charakterystycznym elementem LINK4 jest otwarta komunikacja – każdy może swobodnie porozmawiać z prezesem i przedstawić mu swoje pomysły. Wiele z nich jest wdrażanych. Możliwość bezpośrednich kontaktów sprawia, że bariery między przełożonymi a pracownikami znikają, co sprzyja swobodnej wymianie myśli opartej na wzajemnym szacunku.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.