jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Tutaj każdy jest wyjątkowy - Prima Moda S.A.

primamoda logo

Z Martą Balicką,
Retail Manager w firmie Prima Moda S.A.,
rozmawia Grzegorz Kozicki

 

Gratuluję, spółka PRIMA MODA została nagrodzona tytułem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA - Lider Branży Obuwniczej 2015. Gdzie należałoby szukać źródła tego sukcesu?

Dziękuję, przyznana nagroda to dla nas duże wyróżnienie. Na nasze sukcesy z pewnością mają wpływ przyjęte wartości i misja: budujemy pozytywny oraz profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu. Działamy przede wszystkim przedsiębiorczo. W PRIMA MODA wyznajemy ponadto zasadę Work-Life Balance. Przestrzegamy naszych wartości zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym, by osiągnąć sukces nie tylko zawodowy ale także prywatny.

Jak się okazuje, PRIMA MODA to zgrany zespół ludzi...

Zdecydowanie. Nasza firma to ludzie. Oni ją budują i rozwijają. Bez nich nie bylibyśmy w stanie osiągać celów i być najlepsi. Dlatego też ważne jest by inwestować w kadrę. Zgodnie z rytmem sezonowości oferujemy szkolenia z zakresu nowych trendów modowych, produktów pojawiających się w naszej kolekcji, a także odpowiadamy na indywidualne potrzeby pracowników w zakresie szkoleń i rozwijania ich kompetencji. Posiadamy rozbudowany system motywacyjny, poza standardowymi formami motywowania jakimi są premie, działa u nas system cafeteryjny w ramach, którego pracownicy mają możliwość wybrania pozapłacowych form wynagradzania takich jak: prywatna opieka medyczna, karty sportowe, bilety do kina, zaproszenia do SPA czy fryzjera. Każdy pracownik ma również możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Organizujemy atrakcyjne konkursy, jak również spotkania integracyjne, wspieramy młode matki i tworzymy przyjazne środowisko pracy.

Ważny jest też sam produkt. Co wpływa na tak duże zaufanie do Państwa produktów i ich popularność?

PRIMA MODA to firma z pasją do mody, od wielu lat budujemy markę, która obecnie kojarzy się z jakością oraz nowoczesnym designem. W naszych kolekcjach stawiamy na najwyższej jakości skóry, modne fasony i ponadczasową elegancję, które cenione są przez kobiety i mężczyzn. To właśnie precyzja, talent oraz wysokogatunkowy produkt zyskał zaufanie konsumentów. Dodatkowo dbamy o bardzo wysoki poziom obsługi klienta, dzięki któremu w naszych salonach obecny jest wyjątkowy tzw. customer service.

Dziękuję za rozmowę.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.