jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Profesjonalna kadra - najwyższa jakość obsługi - Maximus Broker Sp. z o.o.

maximus logo

Z Remigiuszem Breńskim, Prezesem Zarządu
w firmie Maximus Broker Sp. z o.o.,
rozmawia Grzegorz Kozicki

 

Gratuluję, przyznany tytuł Odpowiedzialny Pracodawca – Lider 5-lecia (2010-2015) to kolejne potwierdzenie wysokich standardów zatrudnienia. Jak przyjmuje Pan to wyróżnienie?
Otrzymany tytuł Odpowiedzialny Pracodawca – Lider 5-lecia to bardzo ważna nagroda. Zadowolony pracownik to wydajny pracownik, a co za tym idzie – usatysfakcjonowany i profesjonalnie obsłużony klient. Jako Prezes Spółki dbam o firmę, a firma to przecież ludzie, którzy ją tworzą.

Właściwa i dobrze realizowana polityka personalna zawsze była mocną stroną Maximus Broker. Dlaczego inwestycja w kapitał ludzki ma dla Pana tak duże znaczenie?
Tylko profesjonalna kadra jest w stanie utrzymać wysoką jakość obsługi naszych Klientów. Polityka kadrowa naszej firmy zawsze stanowiła jej mocną stronę – świadczy o tym wzrost liczby klientów, których mamy już ponad 500 (a to tylko 80% naszej działalności), a także liczne nagrody, rokrocznie nam przyznawane. Jeśli efekty są wymierne, warto tę politykę personalną kontynuować.

Dlaczego warto pracować w Maximus Broker Sp. z o.o.?
Dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników, zapewniając im rozbudowany system szkoleń – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Inwestujemy w młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, umożliwiając im pięcie się po kolejnych szczeblach kariery – zasady awansu są bardzo przejrzyste i wiążą się z odpowiednim wynagrodzeniem, motywującym do jeszcze solidniejszych działań. W perspektywie długookresowej nasi pracownicy stają się profesjonalistami w swojej dziedzinie. Kładziemy nacisk na specjalizację stanowisk pracy i udoskonalanie struktury firmy – działamy według normy ISO 9001:2008. Zdaję sobie również sprawę z tego, że nie samą pracą człowiek żyje, a na kreatywność i zapał do obowiązków służbowych wpływa dobre samopoczucie pracowników. Organizujemy dla naszych pracowników wyjazdy integracyjne oraz cykliczne turnieje bowlingowe. Praca u jednego z największych brokerów w Polsce z jednoczesną możliwością rozwoju własnych zainteresowań i prowadzenie spokojnego życia prywatnego – czy to nie dostateczna rekomendacja? A z pewnością znalazłoby się jeszcze kilka plusów.

Jak ocenia Pan aktualną kondycję spółki i jej pozycję na rynku?
Jestem w pełni zadowolony zarówno z naszej pozycji, jak i kondycji spółki. Należymy do ścisłej czołówki firm brokerskich, mamy najlepszą kadrę, wymagających klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług, osiągnęliśmy poziom europejski... to powód do dumy. Poza tym na przestrzeni 15 lat działalności znacznie rozszerzyliśmy działalność firmy. Nie znaczy to jednak, że spoczywamy na laurach. Każdy sukces jest dla nas silną motywacją do dalszej, wzmożonej pracy.

Proszę przybliżyć plany na najbliższą przyszłość?
Zamierzamy kontynuować dobre praktyki i rozszerzyć swoją kadrę. Oczywiście nadal będziemy czuwać nad kompleksową obsługą podmiotów podlegających prawu zamówień publicznych. By sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów wdrażamy coraz to nowsze, dopasowane do współczesnych potrzeb, produkty ubezpieczeniowe. Zadbamy, by przyznany nam w tym roku tytuł Odpowiedzialnego Pracodawcy nie zdezaktualizował się z upływem czasu.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.