jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Porta – jakość to najlepsza inwestycja – Porta KMI Poland

porta logo

Klienci po raz kolejny wyróżnili markę PORTA DRZWI tytułem Konsumencki Lider Jakości. To szczególny wyraz uznania dla naszych produktów oraz dla pracy całego zespołu PORTA.

 

Najwyższa jakość prosto z nowej fabryki
portaZ myślą o zadowoleniu Klientów intensywnie pracujemy nad produktami, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestujemy w jakość i innowacje. Nasza ostatnia inwestycja to nowy zakład PORTA STEEL w Ełku o powierzchni przekraczającej przekracza 14 000 m2produkujący drzwi i ościeżnice metalowe.
– Zainwestowaliśmy ponad 70 mln zł, aby stworzyć jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Drzwi powstające w PORTA STEEL będzie wyróżniać najwyższa jakość i najnowsze technologie wykonania. Wszystko dzięki opracowaniu własnego, autorskiego modelu linii produkcyjnej– powiedział Jacek Woźniak, Szef Sprzedaży PORTA KMI POLAND.

Podążamy za trendami
Na początku kwietnia wprowadziliśmy na rynek nowe kolekcje drzwi lakierowanych: Porta SKANDIA Premium, Porta FORM Premium oraz Porta FOCUS Premium. Kolekcje były prezentowane naszym partnerom biznesowym producenta podczas Porta Roadshow 2016 zorganizowanego w 8 największych miastach Polski. Teraz nowe modele zadebiutują w punktach sprzedaży.
Złote godło w kategorii „Drzwi wewnętrzne" pokazuje, iż Klienci doceniają wysoką jakość naszych produktów. Jednak drzwi z kolekcji „Premium" wyróżnia nie tylko wysoka jakość lakieru i innowacyjna technologia lakierowania, które w połączeniu dają produkt o bardzo gładkiej powierzchni. Zadbaliśmy także o estetykę – nowe kolekcje cechuje prostota i biel, która wciąż króluje w trendach urządzania wnętrz. Idealnie sprawdzą się one w mieszkaniach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym czy skandynawskim – tłumaczy Magdalena Jakóbiak, Marketing Product Manager w PORTA KMI POLAND.

Stosujemy innowacyjne technologie, wysokiej jakości lakier, zwracamy uwagę na panujące trendy, ale jednocześnie oferujemy nasze produkty w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu drzwi Porta co miesiąc wybiera około 20 000 Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktowym oraz odwiedzenia punktów sprzedaży.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.