jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Tutaj warto pracować - VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

voss logo

Od dwunastu lat istnienia firmy, VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. wciąż cechuje się dynamicznym rozwojem związanym ze stałym wzrostem zatrudnienia jak również inwestowaniem w najnowszą technologię. W ostatnim czasie, spółka nagrodzona została tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016.

 - Jesteśmy firmą, która tworzy kulturę organizacyjną gwarantującą najwyższe standardy w zakresie zarządzania. One z kolei przekładają się na osiąganie zakładanej efektywności i jakości dzięki pracy zaangażowanej i wysoko wykwalifikowanej załogi. Tylko takie przedsiębiorstwo może być konkurencyjne na obecnym rynku pracy - mówi Mirosław Suchojad, Członek Zarządu. W okresie kryzysu gospodarczego, w latach 2008-2009 VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. inwestowała w innowacyjną technologię dla nowych produktów i w odpowiednio wykwalifikowaną kadrę. Stworzone matryce działań rozwojowych, dopasowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych pracowników zaowocowały do tej pory przynajmniej dziesięcioma wewnętrznymi awansami pionowymi na stanowiska menedżerskie. Podwyższanie poziomu kwalifikacji pracowników na stanowiskach specjalistycznych odbywało się nie tylko poprzez zagwarantowanie standardowych szkoleń fachowych, ale również dzięki osobistemu zaangażowaniu pracowników w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, ciągłemu doskonaleniu, realizacji wielu nowych projektów wewnętrznych oraz międzynarodowych w ramach grupy VOSS na wszystkich kontynentach. - Oferujemy miejsca pracy w bardzo komfortowych warunkach, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, czystość jak i brak hałasu w obszarze produkcji - podkreśla Mirosław Suchojad. To, co obecnie wyróżnia VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. z grona przedsiębiorstw o podobnym profilu produkcji, to przede wszystkim dbałość o kształtowanie przyjaznej dla pracowników kultury organizacyjnej oraz stwarzanie szerokich możliwości rozwoju. Zasady, które obowiązują każdego pracownika VOSS, zostały zawarte w „Kodeksie Etyki", „Regułach Zachowań VAP", „Wytycznych firmy VOSS w zakresie zarządzania". W ostatnim roku powstała również „VOSS Charta", która zobowiązuje wszystkich zatrudnionych do wykonywania swojej pracy z zaangażowaniem i pasją oraz podkreśla wkład każdego pojedynczego pracownika w realizowanie celów strategicznych przedsiębiorstwa. Wszystkie wymienione powyżej dokumenty decydują o zapewnieniu wysokiej jakości warunków pracy i sprawiają, że VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. jest atrakcyjnym pracodawcą dla absolwentów jak również osób, które zainteresowane są zmianą miejsca pracy. Polityka personalna spółki bazuje przede wszystkich na indywidualnym podejściu do potrzeb i predyspozycji poszczególnego pracownika. Gwarantuje to ciągły rozwój i wypracowywanie nowych rozwiązań, które przekładają się na zwiększoną efektywność oraz konkurencyjność przedsiębiorstwa. - Praca w branży motoryzacyjnej jest niewątpliwie wielkim przywilejem, ponieważ jest obszarem, gdzie pracownicy mają styczność z nowoczesnymi technologiami, najwyższymi standardami jakościowymi i szybkim rozwojem. Jest to strefa pracy dla osób ambitnych, innowacyjnych oraz dla tych, którzy stale poszukują rozwiązań optymalizacyjnych - z entuzjazmem podsumowuje Mirosław Suchojad.

Grzegorz Kozicki

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.