jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Otwarci na potrzeby Klienta - Open Finance S.A.

open logo

Z Przemysławem Guberowem,
Prezesem Zarządu Open Finance S.A.
rozmawia Grzegorz Kozicki

 

Gratuluję, firma Open Finance S.A. została nagrodzona złotym godłem Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii „Niezależni doradcy finansowi". Jak skomentuje Pan to zwycięstwo?

Przede wszystkim: „dziękuję". Nie można inaczej skomentować tej nagrody bez podziękowań: naszym Klientom za zaufanie, partnerom biznesowym za owocną współpracę oraz pracownikom, dzięki którym otrzymaliśmy de facto to wyróżnienie. Ta nagroda potwierdza, że idziemy w dobrym kierunku, a nasze starania i stałe podnoszenie standardów obsługi Klientów są zauważalne.

Co wyróżnia Open Finance S.A. od innych tego typu firm działających na polskim rynku?

Nieskromnie powiem, że Open Finance to lider pośrednictwa finansowego w Polsce i traktujemy to jako ogromne zobowiązanie. Wyprzedzamy konkurencję nie tylko pod kątem tzw. „liczb", twardych wyników oraz bardzo szerokiej, różnorodnej oferty produktów i rozwiązań finansowych. Profesjonalizm, szacunek, jakość i pełne wsparcie Klienta w prowadzeniu ich spraw finansowych to zaledwie kilka spośród naszych licznych atutów.

Czy osoba, która zdecyduje się skorzystać z Państwa usług powinna jakoś specjalnie przygotować się do spotkania?

openPrzede wszystkim to my czyli nasi doradcy muszą być zawsze perfekcyjnie przygotowani do pierwszego spotkania z Klientem. Liczy się zawsze tzw. „pierwsze wrażenie" i to jak potrafimy zająć się naszym Klientem. Spoczywa na nas spora odpowiedzialność – w końcu doradzamy Klientom oraz wspieramy ich w podjęciu właściwych decyzji w zakresie finansów osobistych, inwestycji, planów oszczędnościowych czy codziennych budżetów domowych.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnej pomocy doradców finansowych?

Złożoność produktów finansowych i skutków, które one za sobą pociągają powodują, że obiektywność i fachowa wiedza specjalisty pozwala podjąć racjonalne decyzje finansowe i być pewnym, że ich konsekwencje dla Klienta oraz jego rodziny będą takie jakich oczekiwał. Także asysta doradcy w formalnościach jest bardzo pomocna i oszczędza mnóstwo czasu i energii. Co istotne – spotkanie Klienta z nami, doradcami Open Finance, jest całkowicie bezpłatne. Dodajmy, na każdym etapie transakcji. Warto, aby osoba bezstronna, która ma szeroką wiedzę o rynkach, trendach spojrzała obiektywnie na nasze finanse i określiła nasze realne możliwości np. zakupu mieszkania.

Co czeka sieć Open Finance S.A. w najbliższej przyszłości?

Obecnie opracowujemy strategię firmy na kolejne lata - chcemy dać jasny przekaz do rynku, kontrahentów, pracowników, że Open Finance to niekwestionowany lider branży. Stawiamy na jakość, standardy, ale także elastyczność, dlatego rozwijajmy sieć sprzedaży mobilną (Open Direct) i sieć partnerską – Open Partners. Dzięki temu nasi doradcy, pod szyldem Open Finance, są do dyspozycji Klientów w całej Polsce, nawet w najmniejszych miejscowościach.

- Dziękuję za rozmowę.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.