jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Szybko, niedrogo, blisko domu – „Społem” PSS w Kielcach

spolemkielce logo

Taką filozofią działania kieruje się „Społem" PSS w Kielcach, funkcjonująca na lokalnym rynku już od 97 lat. Misją Spółdzielni jest pełne zaspokajanie potrzeb klientów w podstawowe artykuły w miejscu ich zamieszkania, ze szczególnym naciskiem kładzionym na najwyższą jakość oferowanych produktów.

 

Wielobranżowy potentat
Kieleckie „Społem" prowadzi działalność w trzech głównych dziedzinach: handlowej (33 sklepy), produkcyjnej (3 zakłady piekarsko-ciastkarskie) i gastronomicznej, w ramach której funkcjonują 2 restauracje, 3 bary mleczne oraz jedna jadłodajnia. – Spółdzielnia zatrudnia 630 pracowników, zrzesza 850 członków i osiąga roczne przychody w granicach 130-140 mln zł – wylicza Helena Gontarz, Prezes Zarządu „Społem" PSS w Kielcach. – Jesteśmy największą i najbardziej konkurencyjną polską firmą spolemkielce 1handlowo-produkcyjną na rynku kieleckim, a także solidnym i wypłacalnym partnerem handlowym z dobrą opinią i wiodącą pozycją w środowisku kupieckim. Spółdzielnia stawia na nowoczesny, sprawnie funkcjonujący handel detaliczny i produkcję zdrowej żywności. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości artykuły znanych polskich producentów, a także szeroki asortyment wyrobów własnych. Poniesione w ostatnich latach nakłady inwestycyjne i modernizacyjne zdecydowały, że Spółdzielnia jest liczącym się partnerem wśród licznej grupy podmiotów gospodarczych Kielc i województwa. Doceniają to również klienci (23 tyspoelemkielce 2s. z nich posiada lojalnościowe karty Stałego Klienta „Społem"), mający możliwość dokonywania zakupów w nowoczesnych placówkach wyposażonych w nowe urządzenia chłodnicze i klimatyzację. Nie bez znaczenia jest prowadzona od kilku lat komputeryzacja sieci, która pozwala na podniesienie jakości świadczonych usług i efektywniejsze zarządzanie.

Otwarci i nagradzani
Poza działalnością gospodarczą, kieleckie „Społem" wspiera również rożnego rodzaju inicjatywy społeczne oraz akcje charytatywne prowadzone w mieście. Na pomoc finansową mogą liczyć m.in. Domy Opieki i Domy Dziecka, Fundacja Brata Alberta, a także kluby sportowe i szkoły. Spośród licznych nagród i wyróżnień, które otrzymała „Społem" PSS w Kielcach, warto wymienić odznakę „Za zasługi dla Kielecczyzny" oraz prestiżowe odznaczenie spółdzielcze „Za zasługi dla Spółdzielczości".

Bogdan Leszczorz

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.