jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Z właściwą oprawą – marka Kobi-Light

kobi logoZ PIOTREM KOBOSZEM, Prezesem Kobi-Light Sp. z o.o., rozmawia Katarzyna Głowacz

– Kobi-Light działa na rynku już 18 lat i obsługuje 12 krajów. Jak ocenia Pan ten okres działalności?
– Kobi-Light zaczynała jako mała rodzinna firma. Początkowo obsługiwaliśmy obszar aktualnego województwa podkarpackiego, by kilka lat później obszarem dystrybucji objąć całą Polskę oraz część Europy. Ciężka i systematyczna praca oraz analiza potrzeb klientów pozwoliła nam na osiągnięcie stabilnego rozwoju, zapewniając wysoką pozycję wśród firm branży oświetleniowej. Zyskaliśmy mocną pozycję partnera biznesowego, co zachęciło aktualnych odbiorców do poszerzania współpracy, a nowych do jej nawiązywania. Zwiększaliśmy zatrudnienie oraz stale inwestowaliśmy w rozwój pracowników. Wszystkie te działania przyniosły oczekiwany skutek, który w mojej ocenie można nazwać sukcesem.

kobi 01– W jaki sposób firma rozwija się i jakie nowości wdraża?
– W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów Firmy Kobi-Light, w 2014 roku wprowadziliśmy do oferty markę Nexus. Jest ona skierowana do Klientów, którzy cenią sobie wysokie parametry świetlne opraw oraz bezobsługową eksploatację przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Naszym priorytetem jest aby marka NEXUS kojarzona była z nowoczesnymi produktami, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym udoskonalamy produkty i wprowadzamy nowe, gwarantując przy tym wysoką jakość ich wykonania. Proces projektowania i produkcji odbywa się w Rzeszowie, dzięki czemu szybciej i trafniej reagujemy na zmieniające się trendy branży oświetleniowej. Stawiając na maksymalną wydajność i niezawodność naszych opraw, do ich produkcji wykorzystujemy podzespoły renomowanych światowych marek. Wszystkie produkty marki NEXUS objęte są długim 5 letnim okresem gwarancji.

– Jakie plany Kobi-Light ma na przyszłość? Czy mieści się w nich dalsza ekspansja na kolejne rynki?
– W związku z dynamicznym rozwojem firmy, podjęliśmy decyzję o budowie nowoczesnego biurowca wraz centrum logistycznym. Budowę rozpoczniemy jeszcze w 2016r. Dzięki tej inwestycji będziemy mogli jeszcze bardziej poprawić jakość obsługi naszych odbiorców, zapewnić dostępność towarów oraz poszerzyć ofertę.
W kolejnych latach planujemy umocnienie naszej pozycji rynkowej w Polsce i krajach europejskich oraz poszerzenie odbiorców o kraje spoza Unii Europejskiej. Wciąż mamy dużo do zrobienia i osobiście wierzę, że ten największy sukces jest dopiero przed nami.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.