jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

DANPOL – materace jak się leży – marka DANPOL

danpol logo

MARIUSZEM KIECZMERSKIM, współwłaścicielem firmy DANPOL s.c. rozmawia Łukasz Osypiński

Marka Danpol głosami konsumentów zdobyła tytuł Konsumencki Lider Jakości 2016 w kategorii "Materace dzdanpol 1iecięce". Jak odebrali Państwo informację o zwycięstwie w tegorocznej edycji Programu?
- Jest nam niezmiernie miło że konsumenci docenili nasze wyroby, jest to potwierdzenie naszych codziennych starań o jakość.
Proszę przybliżyć czytelnikom sylwetkę firmy Danpol? Jaki jeszcze asortyment oprócz nagrodzonych materacy dziecięcych jest sygnowany marką Danpol?
- Specjalizujemy się w zdrowych i naturalnych materacach z podkładem z naturalnej łuski gryczanej. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością użytych komponentów popartych certyfikatami, co sprawia, że materace są w 100% bezpieczne i zdrowe. Nasz firma wykonuje wszystkie wymiary i ksztadanpol dorosliłty materacy, obok materacy dla dzieci w ofercie znajdują się akcesoria w postaci prześcieradeł, podkładów higienicznych, poduszek, przewijaków.
A w jaki sposób starają się Państwo dbać o jakość swoich wyrobów?
- Każdy wyrób atestowany jest pod kątem bezpieczeństwa oraz jakości wykorzystanych surowców do produkcji. Cały proces produkcyjny kontrolowany jest przez akredytowaną jednostkę certyfikującą.
Czy produkując rzeczy przeznaczone dla dzieci szczególnie zwracają Państwo uwagę na jakość produktów?
- Każdy surowiec użyty do produkcji jest wcześniej sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa dopiero pozytywny wynik pozwala dopuścić go do produkcji, wszystko to pdanpol dziecio to aby mieć 100% pewności że dziecko będzie spało zdrowo i bezpiecznie.
Co jest najmocniejszą stroną Państwa produktów?
- zdrowe, ekologiczne i wytrzymałe produkty oraz możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które cenią sobie wygodę oraz zdrowy i bezpieczny sen. Jesteśmy w stanie dostosować materac do indywidualnych potrzeb klienta. W każdym momencie służymy również fachową pomocą. W najbliższym czasie planujemy zwiększenie mocy produkcyjnych oraz zakup nowych maszyn umożliwiających wdrożenie nowego asortymentu.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.