jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Pracownicy – najlepsi ambasadorowie - Navo Orbico Sp. z o.o.

navo logo

Firma Navo Orbico Sp. z o.o., wiodący dystrybutor wielu znanych globalnie marek, nagrodzona została tytułem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA - Lider HR 2016. Prawdziwą siłę Spółki stanowi zespół ponad 500 pracowników, działających w oparciu o sytem sześciu najbardziej kluczowych dla firmy wartości: proaktywność, odpowiedzialność, współpraca, innowacyjność, konkurencyjność i elastyczność.

Navo Orbico Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Orbico, obecnej w 18 krajach Europy. Obszar działalności biznesowej Orbico rozciąga się od Bałtyku do Morza Czarnego, co pozwala połączyć synergię i doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i dogłębną obecnością na lokalnych rynkach. Oferta Spółki obejmuje szeroki zakres kategorii, takich jak: pielęgnacja ciała, kosmetyki, chemia gospodarcza, produkty spożywcze, małe AGD, chemia profesjonalna (kanał HoReCa). navo 1Rozległe i zróżnicowane portfolio oraz obecność we wszystkich kanałach dystrybucyjnych powodują, iż firma cechuje się dużą elastycznością i otwartością na ciągłe zmiany, inwestycje w rozwój pracowników oraz w rozwój marek. Spółka dociera do ponad 100 najważniejszych sieci handlowych w Polsce oraz kilkunastu tysięcy niezależnych punktów sprzedaży.

Wiodąca pozycja lidera na rynku nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie i profesjonalizm ponad półtysięcznej kadry zatrudnionej w działach sprzedaży, operacyjnym, finansów, personalnym, marketingu, innowacji i rozwoju oraz informatycznym. W dystrybucji i logistyce każdy etap realizacji zamówienia jest bardzo ważny, dlatego Navo Orbico stawia na najlepszych, a w wytyczaniu ścieżki kariery i doborze szkoleń pracownikom, podchodzi mocno indywidualnie na podstawie analizy potrzeb. Specjaliści działu HR dbają o właściwy dobór metod doskonalenia kompetencji i nabywania wiedzy i umiejętności, wybór firm szkoleniowych, stronę organizacji oraz badanie efektywności. - W momencie intensywnego rozwoju firmy w Polsce, tworzenia nowych miejsc pracy i uruchamiania kolejnych, ważnych dla spółki projektów, dbałość o rozwój naszych pracowników i przygotowanie ich do przyszłych wyzwań staje się tym bardziej istotnym elementem długoterminowej strategii firmy. Ponadto po fuzji z Grupą Orbico w lipcu 2014 roku nasi pracownicy zyskali możliwości budowania swojej ścieżki kariery również w wymiarze międzynarodowym - mówi Aneta Godzwon, Dyrektor Personalny Navo Orbico - Przyznane godło Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2016, które jest kolejnym naszym wyróżnieniem dla najlepszych polskich pracodawców, stanowi nie tylko ukoronowanie naszych inwestycji w kapitał ludzki, ale jest również zachętą dla kandydatów by dołączyli do naszego zespołu i wspólnie z nami zbudowali przyszłość Orbico.

Grzegorz Kozicki

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.