jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Branża komunalna w dobrej kondycji – Ogólnopolski Ranking Najlepszych Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2016

strefa gospodarki logo

Redakcja Strefy Gospodarki po raz kolejny przyjrzała się działającym w naszym kraju przedsiębiorstwom gospodarki komunalnej. Podobnie jak w minionym roku, wynikiem naszej pracy jest wyłonienie liderów Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej.

Tegoroczna edycja rankingu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem przedsiębiorstw komunalnych, co świadczy o dobrej kondycji i ugruntowanej pozycji popularnych „pegieków" na krajowym rynku. Dotyczy to w szczególności lidera tegorocznych zmagań – Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu, a także zajmującego drugą pozycję Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego Sp. z o.o. w Krośnie. Na uwagę zasługują również działania innowacyjne i proekologiczne podejmowane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o. o., które zostało uhonorowane wyróżnieniem. Gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom, życząc sukcesów w kolejnych edycjach Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej.

Janusz Fic, Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.
Zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Gospodarki Komunalnej za rok 2016 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale w pewnym sensie także potwierdzeniem dla słuszności kierunków rozwoju naszej Spółki. Obecna pozycja to efekt wieloletnich działań, mających na celu uczynienie z MPGK Krosno nowoczesnej firmy, która jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom środowiskowym oraz oczekiwaniom mieszkańców. Dziękuję wszystkim pracownikom naszej Spółki, gdyż ta nagroda to głównie ich zasługa, ale mam nadzieję, że na tym nie koniec. MPGK angażuje się w wiele przedsięwzięć, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców Krosna i które wpłyną pozytywnie na otaczające środowisko naturalne. Dziś i w kolejnych latach priorytetem dla Spółki jest realizacja rozpoczętych prac związanych ze „Zintegrowanym systemem gospodarki odpadami w regionie południowym województwa podkarpackiego" oraz z „Uporządkowaniem gospodarki wodno-ściekowej aglomeracji krośnieńskiej".

Paweł Wojna, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o. o.:
Bardzo się cieszę z wyróżnienia naszej Spółki w tak prestiżowym rankingu. Ostatni rok był dla nas okresem ciężkiej pracy. Spółka z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach naszej gminy i okolic, oddała do użytku dwie znaczące inwestycje: zmodernizowaliśmy Targowisko Miejskie, a także oddaliśmy do użytku pierwszą w Polsce stację tankowania LNG/CNG. Polecam wszystkim korzystanie z tej nowoczesnej przestrzeni handlowej na targowisku oraz dokonywanie ekologicznych tankowań pojazdów skroplonym i sprężonym metanem. Pracownikom naszej firmy zaś chciałbym serdecznie podziękować za wniesiony wkład w procesach modernizacji i budowy.

Juliusz Sieczkowski, Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o. o.
Od dziesięcioleci pracownicy komunalni ofiarnie służą miastu. Jesteśmy po to, aby Rzeszów był miastem czystym i pięknym, a jego mieszkańcy mogli bezpiecznie korzystać z dróg i ciągów pieszych, bez względu na warunki atmosferyczne. To jest nasz podstawowy obowiązek. Dlatego ogromną satysfakcję sprawiają nam wszelkie wyróżnienia, w tym wysokie pozycje osiągane w rankingach branżowych. Najważniejszy jest jednak klient – zarówno duży kontrahent, jakim są spółdzielnie mieszkaniowe, jak i właściciel małego domku jednorodzinnego, także z sąsiedniego sołectwa. Jesteśmy partnerem świadczącym swoje usługi solidnie i terminowo.

Tegoroczni laureaci rankingu MPGK:

1. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu
2. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. w Krośnie
3. Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o.o.
4. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Płońsku
5. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Rzeszów Sp. z o.o .

Wyróżnienia:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.