jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Pakujemy Polaków - marka KJUST

kjust-logo

Innowacyjny produkt firmy KJUST, zestawy toreb podróżnych maksymalizujących powierzchnie każdego bagażnika samochodowego, dedykowane pod konkretny model samochodu zostały nagrodzone tytułem Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2016.

 

Z Łukaszem Stępak, Wiceprezesem Zarządu KJUST Sp. z o.o. S. k. rozmawia Łukasz Osypiński

Każdy myśli o bagażnikach dachowych - okazało się jednak, iż przy odpowiedniej optymalizacji wykorzystania powierzchni bagażowej są one zbędne...
Powstała potrzeba szybkiego i praktycznego pakowania się do samochodu, z wykorzystaniem każdej możliwej do zapakowania powierzchni bagażnika. Bagażnik można zapakować tak, aby mieć łatwy dostęp do zapakowanego bagażu, oraz aby bagaż nie przemieszczał się po bagażniku w czasie jazdy, czy też gwałtownych manewrów. Poza tym, trend w produkcji samochodów jest taki, że w przeważającej części nowych modeli samochodów, bagażniki są coraz mniejsze niż w wersjach poprzednich. Przed nami era samochodów hybrydowych i elektrycznych, w których bagażniki są jeszcze mniejsze. Bagażniki dachowe doskonale się spisują do pakowania przedmiotów niewymiarowych, np. narty, oraz takich, do których nie potrzebujemy mieć dostępu podczas podróżny. Dzięki torbom samochodowym mamy łatwy dostęp do wszystkich rzeczy potrzebnych w trakcie podróży, porządek w bagażniku oraz maksimum wykorzystanego miejsca.

kjustJak na dzień dzisiejszy wygląda Państwa oferta?
Na dziś oferujemy zestawy toreb dla ponad 500 modeli samochodów. Aktualnie rozszerzamy ofertę o praktyczne akcesoria związane z podróżną i życiem codziennym w kontekście podróży samochodem,

Jak ważna jest jakość filozofii firmy KJUST?
Jakość jest filarem naszego działania. I nie mam na myśli jedynie jakości oferowanych przez nas produktów ale szeroko rozumianą wysoką jakość obsługi klienta i naszych partnerów biznesowych. Zbieramy opinie od naszych klientów i reagujemy na wszelkie sygnały. Na bieżąco ulepszamy jakość i eliminujemy niedociągnięcia. Oferowane przez nas produkty oraz poziom obsługi są na najwyższym poziomie, stąd też wyróżnienie dobrze do nas pasuje.

Proszę powiedzieć słów kilka na temat Państwa planów na przyszłość? Szykujecie jakieś nowości?
W pierwszej kolejności zależy nam na dotarciu do maksymalnie szerokiej grupy klientów polskich oraz nawiązanie współpracy z większą ilością dystrybutorów naszych produktów w Europie. Równolegle pracujemy nad zupełnie nowym segmentem rynku z ofertą dla produktów luksusowych o zasięgu światowym.

Zapraszamy na stronę www.torbysamochodowe.pl

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.