jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Hormann Polska Sp. z o.o. - OTWIERAMY TWÓJ ŚWIAT

horman logo

Firma Hörmann została Liderem 5-lecia programu Konsumencki Lider Jakości. Tak wynika z przeanalizowanych na nowo i zrewidowanych ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych w latach 2011- 2016. Ten znany producent bram i drzwi i napędów ceniony jest za jakość, funkcjonalność i trwałość swoich produktów.


Rozmowa z Krzysztofem Horała, Prezesem Hörmann Polska Sp. z o.o

 

Jak ważne są dla Państwa opinie konsumenckie zebrane podczas pięciu edycji naszego programu?
Są one bardzo ważne, ponieważ pokazują, że prowadzona przez nas przemyślana, długofalowa strategia rozwoju i promocji produktów przynosi konkretne wyniki. Postawiliśmy ma nowoczesne technologie i klienci to doceniają. Cieszymy się, że marka jednoznacznie kojarzy się prawdziwą jakością.

Słyszałem, że za Państwem kolejny, udany rok?
Ten rhormann 1ok był dla nas dobrym rokiem. Zanotowaliśmy duży odzew na nasze akcje promocyjne i wzrost zainteresowania świetnymi jakościowo, a niedrogimi bramami segmentowymi RenoMatic light oraz automatycznymi bramami RenoMatic. Coraz większą popularnością cieszyły się też nasze napędy z systemem sterowania radiowego BiSecur. Klienci cenią sobie, że zastosowane w nich 128 bitowe kodowanie uniemożliwia przechwycenie wysyłanego sygnału, np. przez złodzieja.

Jaką rolę odgrywa w Państwa filozofii jakość i w jaki sposób Hörmann stara się ją kontrolować?
Jakość jest dla nas najważniejsza. Dlatego wszystkie komponenty naszych wyrobów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność. Dla bezpieczeństwa naszych klientów są one badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Dużą wagą przywiązujemy też do prawidłowego, profesjonalnego montażu, od którego zależy pełne wykorzystanie wszystkich walorów naszych produktów. Dlatego uczestniczymy w kampanii Dobry Montaż, a monterzy firmy Hörmann jako pierwsi otrzymali certyfikaty Dobrych Monterów. Nasi klienci wiedzą, że profesjonalnie wykonany montaż połączony z regularnymi przeglądami i fachowym serwisem pozwala zachować fabryczną gwarancję oraz zapewnia bramom i drzwiom wieloletnią trwałość.

Czy myślicie Państwo o sezonie 2017? Co nowego szykuje Hörmann dla swoich Klientów?
Tak, oczywiście. Zamierzamy wprowadzić na polski rynek ciekawe drewniane drzwi wewnętrzne. Szykujemy też nowe promocje na bramy segmentowe i drzwi zewnętrzne.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.