jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Gerda Sp. z o.o. - 30-letni lider…

gerda logo01

Ze Zbigniewem Mendel, Prezesem Zarządu Gerda Sp. z o.o. rozmawia Łukasz Osypiński

 

Grand Prix 5-lecia programu Konsumencki Lider Jakości 2016 - jak ważne są dla Państwa opinie konsumenckie zebrane podczas pięciu edycji naszego programu?
Wyróżnienie jest dla nas wielkim zaszczytem, ale i równie wielkim zobowiązaniem. Cieszy nas zaufanie i przywiązanie do marki Gerda. Nie ukrywam, że jest to dla nas bardzo ważne w związku z planowaną nową strategią rozwoju i innowacyjności naszych produktów. W obliczu zbliżającego się 30-lecia działalności firmy na rynku polskim, szczególnie cieszą nas wyrazy uznania od długoletnich użytkowników naszych produktów. Takie wiadomości utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą.

Rok 2016 dla Gerdy był...
Rok 2016 był dla nas rokiem wytężonej pracy, zmian i przygotowaniem nowej strategii na najbliższe lata. Udało się nam wykonać najważniejsze zadania, a pozostałe będą sukcesywnie realizowane w przyszłości.
gerda logo02
Jak na przestrzeni pięciu lat zmieniała się GERDA? Co udało się osiągnąć, jakie nowości wprowadzić?
Ostatnie lata były dla Gerdy okresem pozytywistycznej pracy u podstaw nad powrotem na ścieżkę wzrostu i walki o pozycję lidera w swoim segmencie. W tym czasie koncentrowaliśmy się na utrzymaniu dotychczasowego tempa rozwoju. W ciągu ostatnich pięciu lat wprowadziliśmy nowe produkty, które zostały dobrze przyjęte na rynku, m.in. linia kłódek Secure, kłódki Zircon – najbardziej odporne kłódki na polskim rynku. W 2014 roku nasza oferta wzbogaciła się o nową grupę drzwi Premium. Idąc z duchem czasu, rok temu odpowiedzieliśmy na potrzeby młodych konsumentów wprowadzając system Gerda Lock pozwalający na otwieranie drzwi za pomocą smartfona.

Jak ważna w kontekście Państwa produktów jest jakość i w jaki sposób marka GERDA stara się ją kontrolować?
Od momentu powstania firmy - i tutaj chciałbym podkreślić, że jesteśmy firmą polską, opieramy się na produktach wysokiej jakości. Przykładamy dużą wagę nie tylko do tego, co sami produkujemy, ale także do odpowiedniego poziomu jakości obsługi klienta – użytkownika naszego produktu. Dlatego będziemy działać na rzecz popularyzacji dobrych praktyk w zakresie montażu wśród montażystów, będących jednocześnie ambasadorami naszej marki. W naszej sieci sprzedaży stawiamy na jasne zasady gry i dbamy o właściwe relacje z kontrahentami.

Czy myślicie już Państwo o sezonie 2017?
Tak, chcemy w przyszłym roku wejść na rynek z nową linią produktową, ale nie mogę zdradzać szczegółów. W myśl naszej filozofii chcemy pozostać nie tylko producentem, lecz także dostawcą kompleksowej usługi i w związku z tym szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa i innowacyjności. W dłuższej perspektywie planujemy generować większe obroty i znacząco zwiększyć aktywność na rynkach zagranicznych.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.