jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa - Grand Prix w dublecie

logo psm

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy, została nagrodzona w listopadzie bieżącego roku prestiżowym tytułem Grand Prix ogólnopolskiego programu „Dobra Spółdzielnia". Nieco wcześniej, bo pod koniec października, odebrała podobne wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2016", w kategorii budownictwo mieszkaniowe/osiedle.

 

Pierwszy etap zakończony
W 2016 roku została zakończona budowa osiedla „Leśny Zakątek". W jej ramach powstały 3 energooszczędne budynki wielorodzinne ze 150. funkcjonalnymi mieszkaniami zlokalizowanymi na 7 kondygnacjach. Wszystkie mieszkania charakteryzują się elastyczną aranżacją i zróżnicowaną powierzchnią – od 30-84 m². Mieszkańcy mogą też korzystać z 3 garaży wielostanowiskowych dostępnych na kondygnacjach piwnicznych oraz z parkingów zewnętrznych. – „Leśny Zakątek" to miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli zaznać spokoju i wypoczynku wśród malowniczej przyrody – zapewnia Wiesław Gęsikowski, Prezes Zarządu Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bydgoszczy. – Osiedle znajduje się blisko terenów wypoczynkowych Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, jak i bydgoskiego „Serca Sportu", którym jest stadion Zawiszy. Fpsmunkcjonalność i lokalizacja osiedla „Leśny Zakątek" łączącego elegancję, nowoczesność, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo, zostały docenione tytułem Grand Prix w tegorocznej edycji konkursu „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2016", w kategorii budownictwo mieszkaniowe/osiedle.

Z przyszłorocznym finiszem
W bieżącym roku rozpoczęła się budowa trzech budynków w ramach realizowanego osiedla „Leśny Za­kątek 2", w których znajdzie się 101 mieszkań. Kolejne dwa budynki są obecnie w fazie projektowej. Całe osiedle zostało tak zaprojektowane, aby zapewnić mieszkańcom prawidłowe nasłonecznienie i poczucie komfortu. Przestrzeń pomiędzy budynkami będzie zagospodarowana zielenią, placem zabaw dla dzieci oraz zewnętrzną siłownią. Ponadto w okolicy znajdują się również przychodnia i szpi­tal. Zakończenie I etapu budowy osiedla „Leśny Zakątek 2" zaplanowano na maj 2018 roku. Jednocześnie realizowana jest budowa osiedla „Ptasie Ogrody". W ramach tej inwestycji powstaną 3 kameralne budynki, w których znajdzie się łącznie 67 mieszkań o powierzchni od 29 do 116 m². Termin oddania do użytku planowany jest na III kwartał 2017 roku.


Bogdan Leszczorz

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.