jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Banki Spółdzielcze w dobrej kondycji

strefa gospodarki logo

Redakcja Strefy Gospodarki po raz kolejny przyjrzała się działającym w naszym kraju bankom spółdzielczym. Efektem naszej pracy jest wyłonienie wąskiego grona liderów Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2017.

Bankowość spółdzielcza ma w naszym kraju olbrzymią historie. Dodać trzeba, iż historię chwalebną. Wydawałoby się, iż ekspansja banków komercyjnych, instytucji ogólnoeuropejskich, a często ogólnoświatowych spowoduje mocny odwrót Klientów od banków spółdzielczych, jednak one bardzo mocno bronią się na rynku. Bronią się nie tylko bardzo dobrą ofertą, ale przede wszystkim świetną obsługą i rodzinną atmosferą, której zdecydowanie brakuje bankowości komercyjnej.


Postanowiliśmy wyłonić liderów polskiej bankowości spółdzielczej poprzez organizację Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2016. Pod uwagę brany był szereg czynników od stricte finansowych, poprzez kwestie polityki kadrowej na prowadzonej polityce z zakresu odpowiedzialności społecznej i współuczestniczenia w życiu lokalnych społeczności skończywszy.

Tym razem z uwagi na elitarny charakter postanowiliśmy wyłonić najlepszą piątkę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

1. Krakowski Bank Spółdzielczy
2. Bank Spółdzielczy w Brodnicy
3. Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej
Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku
4. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
5. Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.