jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Stegu Sp. z o.o. - inspirowane naturą

stegu logo

Stegu Sp. z o.o. to wszechstronna firma z ponad 20-letnią tradycją, która pozwala wprowadzić do wnętrz elementy natury i nowoczesności.

 

Spółka Stegu rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku od produkcji płytek cegłopodobnych, które do chwili obecnej znajdują się w ofercie firmy. Z biegiem czasu poszerzała swoją działalność, oferując coraz to nowe produkty i wzory.
W 20stegu 116 roku jest obecna na wielu europejskich rynkach w międzynarodowych sieciach handlowych: w Niemczech, Francji, na Węgrzech, Słowacji, Rumunii, Litwie czy w Szwecji. Dzięki bardzo wysokiej jakości produktów, ekspansja na tym z pewnością się nie skończy.

Podwójny zwycięzca
Firma Stegu jest podwójnym zwycięzcą tegorocznej edycji ogólnopolskiego programu konsumenckiego. Dwie marki – Stones i Stegu, zdobyły odpowiednio złote i srebrne godło oraz tytuł Konsumencki Lider Jakości 2016, w kategorii „kamień dekoracyjny". Zdobyty tytuł Stegu Sp. z o.o. zawdzięcza dbałości o szczegóły, estetykę wykonania i wszechstronności. Konsumenci zadowoleni z efektu uzyskanego przy pomocy jej produktów, godnie nagrodzili podjęte starania i wysiłek. Potwierdzają to również niezwykle liczne nagrody branżowe na koncie firmy.

Nowoczesna technologia
Bezustanne poszerzanie oferty produktowej zapewnia coraz większe grono odbiorców. W poszczególnych liniach i kolekcjach znaleźć można dekory, akcesoria ogrodowe, panele z drewna naturalnego (Wood Collection) oraz produkty z zakresu chemii budowlanej takie, jak fugi, kleje impregnaty czy grunty. Firma Stegu wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań, wśród których warto wymienić m.in. wizualizator wnętrz on-line czy technologię VR w działaniach marketingowych.

W zgodzie z naturą
Stegu tworzy swoje produkty aktywnie czerpiąc z natury. Dzięki wykorzystaniu naturalnego kruszywa i barwników wprowadza do wnętrz niepowtarzalny klimat, a także nadaje im niezwykłego charakteru. Różnorodnostegu 2ść oraz wysoka jakość i precyzja wykonania, pozwalają tworzyć inspirujące wnętrza – od spokojnego i wyciszonego pokoju zen, aż po ultra nowoczesny i surowy loft, od chłodnej elegancji, którą z łatwością można uzyskać dzięki ekskluzywnej linii Stegu Character, do wiejskiej przytulności.

Piękna fasada
Kamienie Stegu znajdują zastosowanie nie tylko we wnętrzach, ale pozwalają również na stworzenie niepowtarzalnej i eleganckiej fasady budynku. Trwałość naturalnego kamienia gwarantuje wykonanie ponadczasowej i odpornej na działanie czynników zewnętrznych fasady budynku czy też jej dekoracji. Nie bez znaczenia pozostaje podkreślenie niepowtarzalnego charakteru i indywidualności samej budowli, jak i zamieszkujących ją właścicieli.

Trochę chemii
Firma starając się sprostać wszystkim wymaganiom klientów, zapewnia wszelkie niezbędne produkty do położenia kamienia. Dzięki szerokiemu wyborowi fug, gruntów i klejów, można mieć pewność, że przy pomocy fachowca kamień zostanie położony zgodnie ze sztuką budowlaną i stanie się piękną dekoracją na długie lata.

W czołówce eksporterów
Niewielka rodzinna firma dzięki ciągłej pasji i zaangażowaniu rozwinęła się w prężne przedsiębiorstwo, które podbija światowe rynki. Nieustannie czerpie przy tym z tradycji i wartości, którymi założyciele firmy kierowali się już od stegu 3początków jej istnienia. Stegu Sp. z o.o. z roczną wartością eksportu wynoszącą ponad 10 mln zł, plasuje się na 30 miejscu wśród 113 eksporterów materiałów budowlanych w Polsce. W roku 2013 eksportowała swoje towary do 20 krajów, a w roku 2014 do 19, co stanowi imponujący wynik.

W ciągłym rozwoju
Będąc nowoczesną i intensywnie rozwijającą się firmą, Stegu korzysta z dotacji unijnych, dzięki którym szkoli swoją kadrę zarządzającą i kluczowych pracowników, a także wdraża nowoczesne systemy internetowe czy opracowuje nowe, innowacyjne technologie produkcji płytek betonowych. Zyskują na tym również działania promocyjne firmy oraz współpraca gospodarcza. Liczba zakończonych projektów, a także tych w trakcie realizacji, znamionuje ambicje firmy i ciągłe dążenie do podnoszenia standardów.

Katarzyna Stefanik

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.