jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Marka INTEX - BEZKONKURENCYJNY INTEX

intex logo

Pod względem jakości produktów na polskim rynku marka INTEX jest konkurentem...dla samej siebie. Firma INTEX mocno postawiła na jakość, kolejne jej produkty są tylko potwierdzeniem tej tezy, tak samo jak zdobycie tytułu Konsumencki Lider Jakości 2016 – Grand Prix.

Rozmowa z dr. Marianem Brzostowskim, właścicielem firmy Kathay Haster, wyłącznym przedstawicielem firmy Intex na Polskę

Jak zareagowali Państwo na wyróżnienie? Jak ważne są dla Państwa opinie konsumenckie....
Przyznane wyróżnienie nie jest dla nas zaskoczeniem. Zarówno my jak i nasi klienci mamy świadomość wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę Intex. Opinie naszych klientów mają dla nas kluczowe znaczenie. Wszystkie kroki, które podejmujemy jako agent Intexu mają służyć nie tylko pozyskaniu nowych odbiorców. Równie ważna dla nas jest satysfakcja dotychczasowych klientów, w tym celu rozbudowaliśmy nasz dział serwisu, aby uzyskanie informacji, pomocy czy potrzebnych części trwało jak najkrócej.

Jaki był rok 2016 dla marki Intex?
Rok 2016 był udany dla marki Intex, zarówno w ujęciu globalnym jak i w naszym kraju. Umocniliśmy naszą pozycję na rynku docierając do nowych odbiorców, dla których jakość oferowanych produktów pozostaje nie mniej ważna od ich ceny.

Co było tegorocznym hitem sprzedażowym i proszę powiedzieć parę słów o tegorocznych nowościach.
Wintex 1 przypadku naszego asortymentu trudno wskazać jeden wiodący artykuł, budując naszą pozycję rynkową skupiamy się na całych kategoriach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży basenów ogrodowych, łóżek nadmuchiwanych i rosnącej liczbie klientów zainteresowanych naszymi nadmuchiwanymi spa. W sezonie 2017 nasi klienci mogą liczyć na nowe konstrukcje stelaży naszych basenów, zastosowanie rewolucyjnej, chronionej patentem technologii zwiększającej komfort i wytrzymałość naszych łózek. Wspomnieć należy także o ciągłym doskonaleniu naszych spa, dzięki wzmocnieniu ich powłok i zastosowaniu coraz wydajniejszych i bardziej cichych silników.

Jak ważna w kontekście Państwa produktów jest jakość i w jaki sposób marka Intex stara się ją kontrolować?
Jakość ma dla nas kluczowe znaczenie. Proces kontroli zaczyna się już na poziomie fabryki gdzie każdy produkt przed wysyłką jest kilkukrotnie sprawdzany. W tym sezonie nasze artykuły będą schodzić z nowych linii produkcyjnych w naszych rozbudowywanych fabrykach, jesteśmy więc przekonani, że przewaga jakościowa jaką mamy nad konkurencją jeszcze się powiększy.

Coraz więcej uwagi poświęcają Państwo produktom premium. Myśli Pan, że ten segment będzie w dalszym ciągu segmentem wzrostowym?
Procentowy udział produktów premium w ogólnej sprzedaży rośnie z sezonu na sezon. Należy wspomnieć tu nie tylko o basenach w modnej, grafitowej stylizacji, sprawdzonych na rynku pontonach i kajakach, ale o ciągle zwiększającej się liczbie klientów na nasze spa. Bardzo często zdarza się, że osoby zadowolone z eksploatacji naszych basenów wzbogacają własną przestrzeń rekreacyjną właśnie o nasze jacuzzi.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.