jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

TU Warta S.A. - Jakość Warta uwagi

warta logo

Kompleksowy zakres ubezpieczenia, bezzwłoczna pomoc w przypadku kłopotów i komfortowa likwidacja szkód oparta o najnowsze technologie – tego mogą się spodziewać klienci korzystający z ubezpieczeń Warty.

 

Zaufanie klientów buduje się przez lata. Wyróżnienie „Konsumencki Lider Jakości – Lider 5-lecia 2011-2016" jest ważnym potwierdzeniem konsekwencji z jaką Warta słucha ubezpieczonych i wprowadza w życie odpowiedzi na ich potrzeby dotyczące produktów czy likwidacji szkód. Wysokie oceny klientów, które Warta otrzymuje od wielu lat w rankingach konsumenckich dotyczą różnych ubezpieczeń. To jeden z dowodów na to, że cała oferta firmy stoi na najwyższym poziomie, dając klientom wymierną ochronę w różnych sytuacjach życiowych. Respondenci uzasadniając swoje dobre oceny oferty Warty podkreślali m.in.: „od lat sprawdzona", „przez lata jestem u nich ubezpieczona", „ponieważ jest dobra i rzetelna", „nie mają zbyt wygórowanych cen i mogę czuć się bezpiecznie kupując ich ubezpieczenie" lub „szybko zgłaszana szkoda, szybka decyzja, szybka wypłata odszkodowania". Natomiast pytani o skojarzenia związane z marką Warta wskazywali na zaufanie i solidność.


Ubezpieczenie dopasowane do oczekiwań
Warta posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, nieruchomości, życia, zdrowia czy podróży. Klient poszukujący ochrony znajdzie w Warcie rozwiązania dopasowane do potrzeb swoich, rodziny czy firmy. W zależności od oczekiwań może skorzystać z produktów all riskowych, czyli tzw. „od wszystkiego" lub z dokładnie określonym zakresem ochrony. W tym pierwszym przypadku, osoby poszukujące szerokiego zabezpieczenia swoich finansów otrzymują ubezpieczenie obejmujące wszystkie zdarzenia, które nie zostały wyraźnie wymienione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. To przejrzysta i wygodna propozycja. Poszczególne ubezpieczenia są uzupełnione dodatkowo o szeroki i przydatny pakiet usług assistance, które ułatwią rozwiązać wiele problemów, takich jak np. umówienie hydraulika w ramach ubezpieczenia nieruchomości czy pomocy drogowej posiadaczom ubezpieczenia komunikacyjnego.


Innowacyjna obsługa klientów
Jakość oferty to jednak nie tylko szeroki zakres, ale także komfortowa i szybka likwidacja szkód. Rewolucją na rynku jest udostępniona klientom pierwsza na rynku aplikacja do mobilnej likwidacji szkód. Dzięki niej klienci Warty mają znacznie większy wpływ i kontrolę nad całym procesem. Nie muszą już szukać informacji o swojej szkodzie na infolinii lub u agentów. Dzięki aplikacji na bieżąco mogą sprawdzić w swoim smartfonie co się dzieje w sprawie zniszczonego lub skradzionego majątku. Mogą też szybko kontaktować się z przedstawicielem firmy za pomocą komunikatora. Aplikacja ułatwia też wymianę dokumentów pomiędzy klientem i Wartą. Aby je dostarczyć wystarczy zrobić telefonem zdjęcie dokumentu, czy uszkodzonego przedmiotu, np. nart i wysłać za pośrednictwem aplikacji. Oznacza to koniec skanowania i wysyłania pocztą dokumentów do ubezpieczyciela, bo do wykonania wszystkich czynności wystarczy klientowi smartfon. Wszystko to wpływa również na maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na rozwiązanie problemu klienta.
Ramka


Zespół Warty dziękuje wszystkim klientom za zaufanie jakim nas obdarzają!

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.