jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Polontex S.A. - Jakość i doświadczenie

polontex logo

POLONTEX S.A. to firma z polskim kapitałem powstała w 1990 roku stając się kontynuatorem wieloletniej tradycji przemysłu włókienniczego w Częstochowiei okolicy.

W chwili obecnej Polontex S.A. to jeden z największych w Polsce producentów tkanin i dzianin. Jest zakładem wielowydziałowym obejmującym tkalnię, dziewiarnię, wykończalnię oraz szwalnię. Produkuje wyroby z przędz poliestrowych oraz mieszanek z bawełną, lnem i innymi przędzami.

W ofercie firmy znajdują się dzianiny dekoracyjne w tym firany żakardowe tradycyjne i z przędz fantazyjnych, dzianiny techniczne będące doskonałym nośnikiem pod druk, tkaniny dekoracyjne - między innymi obrusowe i zasłonowe, gładkie, drukowane
i żakardowe, tkaniny ubraniowe - w tym krawatowe i liturgiczne oraz tkaniny techniczne np. z przeznaczeniem na wózki dziecięce.

Wieloletnie doświadczenie w branży, wyposażenie w nowoczesny park maszynowy oraz duża wiedza i zaangażowanie doświadczonej kadry, zapewniają wysoką jakość i innowacyjność naszych wyrobów. To właśnie dzięki temu firma cieszy się szacunkiem wśród konkurentów a klienci indywidualni i biznesowi zarówno w kraju jak i za granicą darzą ją olbrzymim zaufaniem.

Nasi projektanci stale poszukują inspiracji aby tworząc nowe wzornictwo sprostać zmieniającym się trendom i gustom naszych klientów. Poprzez staranny dobór surowców i wprowadzanie nowych technologii zachowujemy wysoką jakość produktów, dbając jednocześnie o to aby nasza działalność była przyjazna dla środowiska.

Poza głównym profilem działalności Polontex S.A. wynajmuje również innym firmom atrakcyjne hale produkcyjno-magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym oraz pomieszczenia biurowe. Obecnie na terenie zakładu działalność swą prowadzi około 80 podmiotów. W firmach tych znalazło zatrudnienie około 1400 pracowników. Oferta Polontex S.A. na wynajem hal i gruntu jest nadal aktualna. W planach Polontex S.A. jest dalsza rozbudowa lub remont posiadanej infrastruktury tak aby w maksymalny sposób spełniała wymagania kontrahentów.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.