jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

MPO Sp. z o.o. w Toruniu - MPO z Torunia wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Logo MPO

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016 to tytuł, który otrzymało Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu. Spółkę nagrodzono m. in. za przestrzeganie prawa pracy i przepisów bhp, możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz za przyjęty system motywacyjny.

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. jest kontynuatorem firmy, która już w XVIII wieku dbała o czystość Torunia. Firma, która w piempo 1Piotr Rozwadowski, Prezes Zarządu MPO Sp. z o.o. w Toruniurwszym okresie działalności zajmowała się tylko sprzątaniem miasta, przez lata sukcesywnie rozszerzała swoją działalność. Dziś spółka świadczy usługi w zakresie kompleksowego odbioru i zagospodarowania odpadów, sprzątania ulic, chodników i placów, obsługi imprez plenerowych. MPO prowadzi także największy w regionie cmentarz dla zwierząt, zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów oraz produkuje wysokiej jakości środek poprawiający jakość gleby. – Obecnie współpracujemy z siedmioma gminami powiatu toruńskiego – mówi prezes firmy Piotr Rozwadowski. – Obsługujemy ponad 250 000 mieszkańców. Toruńskie MPO jest liderem regionalnego rynku usług w zakresie odbioru odpadów. Spółka od lat utrzymuje stały, wysoki poziom udziału, przekraczający 90%. Dzięki czemu się to udaje? – Utrzymujemy ceny na satysfakcjonującym naszych klientów poziomie, a także wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom: jesteśmy terminowi, działamy sprawnie i dostosowujemy ofertę do potrzeb zleceniodawców – wyjaśnia szef spółki. W spółce pracuje 350 osób. Wszyscy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Wysoka jakość zatrudnienia, na którą składają się takie czynniki, jak: przestrzeganie prawa pracy i przepisów bhp, możliwość podnoszenia kwalifikacji pracowników, system motywacyjny oraz reputacja firmy, sprawiły, że MPO uhonorowano tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016.

- Kapituła Programowa pochwaliła nas również za dynamiczny rozwój spółki, szeroki wachlarz możliwości rozwoju pracowników oraz za efektywnie prowadzoną działalność socjalną – mówi P. Rozwadowski. – Zwróciła też uwagę na aktywnie działające centrum edukacji ekologicznej EcoKid i system szkoleń.

mpo 2

To kolejne tak wysokie rangą wyróżnienie przyznane Miejskiemu Przedsiębiorstwu Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu w tym roku. W sierpniu firma została uznana przez Strefę Gospodarki za najlepsze przedsiębiorstwo gospodarki komunalnej w Polsce.


Bogdan Leszczorz

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.