jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Solidny zarządca i inwestor - MSM "Zrzeszeni" w Bydgoszczy

MSM-ZRZESZENI logo

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zrzeszeni" w Bydgoszczy skupia swoją działalność na zarządzaniu i administrowaniu zasobami mieszkaniowymi i użytkowymi, a także pozyskiwaniu nowych terenów inwestycyjnych. Atutem Spółdzielni jest bardzo dobra sytuacja finansowa, dzięki której jest postrzegana jako solidny i wiarygodny partner zarówno dla nowych członków, jak i współpracujących z nią kontrahentów.

Ekonomicznie, innowacyjnie i ... sportowo
msm-zrzeszeni-1MSM „Zrzeszeni" powstała w 1984 roku. O początku działalności budowa osiedli była realizowana w sposób kompleksowy: równolegle z mieszkaniami powstawały szkoły, placówki handlowe, usługowe i kulturalno-oświatowe. Obecnie w skład Spółdzielni wchodzą 83 budynki z 2 645 mieszkaniami, 63 lokale użytkowe oraz 604 garaże – w tym 4 wielostanowiskowe z 89 miejscami postojowymi. – Realizujemy na bieżąco prace remontowe i termomodernizacyjne budynków, mające na celu dostosowanie ich do najnowszych technologii oraz zmniejszenie energochłonności i kosztów utrzymania – informuje Krzysztof Szpakowski, Prezes Zarządu MSM „Zrzeszeni" w Bydgoszczy. – Systematycznie wprowadzamy również innowacyjne rozwiązania ułatwiające kontakt mieszkańców ze Spółdzielnią, w tym m.in. możliwość uzyskiwania informacji on-line o stanie opłat czynszowych, a także przekazywania stanu wodomierzy oraz liczników energii cieplnej. Spółdzielnia dba również o tężyznę fizyczną mieszkańców, którzy mogą korzystać z nowoczesnych, wielofunkcyjnych urządzeń do ćwiczeń siłowo-rekreacyjnych na świeżym powietrzu dedykowanych dla osób w każdym wieku, w tym również niepełnosprawnych.

Podwójnie nagrodzeni
W latach 2000-2009 MSM „Zrzeszeni" oddała do użytku 14 budynków. Kolejny obiekt został zrealizowany w 2010 roku, trzy lata później zaś powstało mini osiedle, w skład którego weszło 68 mieszkań oraz 45 miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych. Ta ostatnia inwestycja przyniosła Spółdzielni podwójne zwycięstwo: w plebiscycie Gazety Wyborczej „Dobrze Mieszkać w Bydgoszczy 2011", na najciekawszą inwestycję oraz w konkursie „Bydgoszcz w kwiatach i zieleni", zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy.


Bogdan Leszczorz

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.