jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

35 lat minęło - SM im. 23 Lutego w Koziegłowach

kozieglowy-logo

...a Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach w dniu 35 jubileuszu istnienia jest w fazie największego rozkwitu. Piękne tereny zielone, 100% docieplonych zasobów, bogata oferta w zakresie działalności społeczno-kulturalnej - to tylko niektóre z jej osiągnięć. Jako jedna z nielicznych kontynuuje również działalność inwestycyjną oferując wysokiej jakości mieszkania w świetnej lokalizacji i atrakcyjnych cenach...35-latka ma się zatem całkiem nieźle.

 

Historia Spółdzielni rozpoczęła się 23 lutego 1982r. Obsługuje ona zasoby w 6 miejscowościach: Koziegłowach, Czerwonaku, Pobiedziskach, Przebędowie, Murowanej Goślinie i Poznaniu. Zasoby spółdzielcze obejmują 71 budynków (ponad 4 300 lokali mieszkalnych o pow. ponad 240 tys. m2) oraz 118 lokali użytkowych (o pow. ponad 6 tys. m2). 13 budynków zostało wybudowanych wg obecnie obowiązujących norm technicznych. Pozostałe starsze budynki zostały poddane termomodernizacji. Skozieglowy-1półdzielnia liczy prawie 5 tysięcy Członków, niespełna 11 tysięcy mieszkańców.

Marcin Wojtkowiak – przewodniczący Rady Gminy Czerwonak:
Bez wątpienia Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach od samego początku swojego istnienia jest jednym z filarów rozwoju Gminy Czerwonak, który decyduje o wysokiej jakości życia naszych mieszkańców. Jest to z pewnością zasługą profesjonalnego zarządzania zasobami mieszkaniowymi, a także systematycznego rozwoju oferty deweloperskiej oraz nowych inwestycji. W ostatnich 35 latach, szczególnie w Koziegłowach, dzięki działaniom Spółdzielni, jak też wspólnie podejmowanym inicjatywom, udało się także wybudować i zmodernizować infrastrukturę techniczną – drogi, chodniki, oświetlenie czy place zabaw. Co bardzo ważne, nie zapominano również o działalności kulturalnej, sportowej i integracji mieszkańców w różnym wieku – Klubie Sportowym Karolinka, którego sam byłem zawodnikiem, jak też działaniach skierowanych do seniorów. W imieniu Rady Gminy Czerwonak chciałbym pogratulować Jubileuszu 35-lecia i wypracowanej przez lata wysokiej marki, a jednocześnie podziękować za dotychczasową współpracę z Gminą.

Ryszard Jaroniec, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej im. 23 Lutego w Koziegłowach:
Cieszymy się z efektów 35 lat funkcjonowania Spółdzielni jednocześnie zdając sobie sprawę, iż mamy jeszcze wiele do zrobienia. Jednak patrzę na naszą Spółdzielnię przez pryzmat ostatnich kilkunastu lat, widzę co zostało zrobione, jak wyglądają nasze drogi, elewacje, tereny zielone i jestem dumny z pracy jaką wspólnymi siłami udało nam się wykonać. Cieszę się, iż nie zaprzestaliśmy, jak wiele innych spółdzielni, działalności na polu deweloperskim, równie budujący jest efekt i skala działania Klubu Karolinka. W tym miejscu chciałbym również podziękować naszym pracownikom oraz członkom Spółdzielni za aktywne działanie na jej rzecz, za codzienną pomoc, uczestnictwo w życiu Spółdzielni. Czujemy ich wsparcie i w tym miekozieglowy-2jscu mogę obiecać, iż postaramy się kontynuować obrany kierunek rozwoju Spółdzielni i dalej pracować na zaufanie naszych mieszkańców.

Jacek Sommerfeld – Wójt Gminy Czerwonak:
Z punktu widzenia Wójta Gminy Czerwonak trudno nie docenić roli Spółdzielni w zakresie rozwoju gminy. Działania podejmowane dla rozwoju Gminy przez jej władze obejmują trzy obszary: potrzeby mieszkańców, inwestorów i otaczające środowisko. Działalność Spółdzielni, przyczyniająca się do rozwoju w szczególności pierwszego z tych obszarów, jest nieoceniona. Kolejne inwestycje podejmowane przez Spółdzielnię na terenie Gminy, w szczególności w miejscowości Koziegłowy, są czynnikiem decydująco wpływającym na fakt wybierania gminy Czerwonak na docelowe miejsce życia przez kolejnych mieszkańców. Jako Wójt Gminy Czerwonak doceniam wieloletnią współpracę Spółdzielni Mieszkaniowej z Gminą Czerwonak oraz inicjatywy przez nią podejmowane, także te obejmujące działalność społeczno-kulturalną na rzecz mieszkańców i życzę pomyślności oraz sukcesów na kolejne lata działalności.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.