jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Najważniejsze jest zadowolenie ludzi - NAVO ORBICO Sp z o.o.

navo-logo

Navo Orbico jest wiodącym dystrybutorem wielu znanych globalnie marek, obejmujących szeroki zakres kategorii, takich jak: chemia gospodarcza i profesjonalna, pielęgnacja ciała, kosmetyki, produkty spożywcze, małe AGD. Od 2014 roku firma stanowi część Grupy Orbico obecnej w 19 krajach Europy, co pozwala połączyć doświadczenie międzynarodowe z silną koncentracją i obecnością na lokalnych rynkach.

 

Jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona firm wyróżnionych tytułem Odpowiedzialnego Pracodawcy - Lidera 5-lecia 2011-2016. Tytuł ten jest niewątpliwym powodem do dumy, choć dla nas wciąż najważniejszym wyznacznikiem skuteczności polityki personalnej jest zadowolenie pracujących w Navo Orbico ludzi.


Pięć lat to dla współczesnego biznesu okres bardzo długi. Rosnące oczekiwania klientów, działania konkurencji i zmieniające się otoczenie ekonomiczno-prawne wymuszają na przedsiębiorcach ciągłe zmiany. To co wydaje się największym wyzwaniem w takiej sytuacji, to budowanie wśród pracowników poczucia bezpieczeństwa, stabilności i zaplanowanego rozwoju.


Wejście w struktury Grupy Orbico, przebudowa sieci dystrybucyjnej, przeniesienie ponad 100 miejsc pracy z Tychów do Katowic, to tylko niektóre z ważniejszych zmian, jakich nasza firma doświadczyła w przeciągu ostatnich lat. Wszystkie te etapy przeszliśmy stabilnie i pewni siebie, co zawdzięczamy przyjętej przez nas i konsekwentnie realizowanej polityce personalnej spajającej ludzi wokół wspólnych wartości. Wypracowane przez długie lata standardy HR pielęgnują wspomniane wartości w taki sposób, by nie były one pustymi sloganami, lecz rzeczywiście żyły w organizacji i jej pracownikach. Ewolucja firmy jednocześnie daje szerokie możliwości rozwoju kompetencji naszego personelu. Rola wykwalifikowanego zespołu jest w Navo Orbico podkreślana jako kluczowa oraz niezbędna w osiąganiu wyników biznesowych, a pracownicy są traktowani jako najcenniejsze dobro firmy.


Przed nami kolejne wyzwania na drodze do realizacji wizji Grupy. W ramach struktur firmy rozwijane jest Orbico Business Support Center, które ma z czasem stać się ośrodkiem usług wspólnych skierowanych do wszystkich spółek Grupy zlokalizowanych w Polsce. Już teraz OBSC świadczy usługi wsparcia z obszaru HR, finansów, floty i IT dla spółki Distribev Orbico. W przyszłość patrzymy pełni optymizmu i przekonania, że nasza filozofia i podejmowane wysiłki mają daleko idący sens. Chcemy, tworzyć społeczność zmotywowanych i zaangażowanych pracowników, którzy razem kreują przyszłość dla siebie oraz po to by Navo Orbico stało się jednym z najbardziej pożądanych pracodawców na rynku pracy.


Aneta Godzwon
Dyrektor Personalny

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.