jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Kazar - To był dobry rok

Tak z perspektywy czasu można ocenić kolejny rok pracy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. Ocenę tą potwierdza kolejna edycja Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej tym razem za rok 2017. Potwierdziła się bardzo mocna pozycja rzeszowskiego MPEC-u, który w ogólnopolskim zestawieniu uplasował się na IV miejscu.

kazarZa projekt nowego konceptu aranżacji salonów, który nie tylko oddaje ducha marki, ale może konkurować z najlepszymi butikami ekskluzywnych marek na świecie odpowiada wybitny włoski architekt. – Postanowiliśmy zmienić wystrój salonów i pójść z duchem czasu. Przestronność, intuicyjność aranżacji, ponadczasowe kolory szlachetnego złota i ciepłego brązu, klimatyczne oświetlenie i wykorzystanie multimediów – to wszystko pozwala przenieść naszych klientów do ekskluzywnego świata mody z najwyższej półki – mówi Anna Wierzbicka, Dyrektor Marketingu Kazar.


Wykorzystanie najnowszych technologii takich jak ekrany z aktywnym przekazem wizualnym pozwala zaprezentować produkty marki Kazar w innowacyjny sposób. Nowością dla Klientów są także e-kioski które ułatwiają proces zakupowy. Jako firma stawiamy sobie nieustająco nowe cele, wprowadzamy rozwiązania które pozytywnie zaskakują Klientów, ich zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Po kolejnych otwarciach salonów w nowej odsłonie w Poznaniu, Krakowie, Białymstoku i Warszawie z całą pewnością możemy stwierdzić, że projektem nowej aranżacji wnętrz salonów celnie trafiliśmy w gust i oczekiwania naszych Klientów – dodaje Anna Wierzbicka.

kazar2

kazar3

kazar4

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.