jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

MPEC Rzeszów - TO BYŁ DOBRY ROK

CS teraz polska q rzeszow-04

Tak z perspektywy czasu można ocenić kolejny rok pracy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. Ocenę tą potwierdza kolejna edycja Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej tym razem za rok 2017. Potwierdziła się bardzo mocna pozycja rzeszowskiego MPEC-u, który w ogólnopolskim zestawieniu uplasował się na IV miejscu.

 

Rok sukcesów
Rok 2016 to był rok wytężonej pracy która zaowocowała przyłączeniem do sieci miejskiej kolejnych 88 obiektów o łącznej docelowej mocy cieplnej 6,129 MW. Dzięki optymalizacji cen i opłat za ciepło przyłączono praktycznie wszystkie nowo powstałe obiekty w zasięgu sieci miejskiej. W minionym roku zakończono również kilkuletni projekt realizowany przy znaczącym współudziale środków unijnych „Przebudowa sieci ciepłowniczej Rzeszowa" w ramach którego na realizację szeregu działań pozyskano łączne dofinansowanie w wielkości ponad 10 milionów złotych. Końcem roku rzeszowska spółka została uhonorowana mpecrzeszowprzyznawanym przez Izbę Przemysłowo – Handlową w Rzeszowie certyfikatem „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego" potwierdzającym, iż MPEC Rzeszów jest rzetelnym i odpowiedzialnym kontrahentem, z którym warto nawiązać kontakty handlowe i potwierdzającym wysokie standardy świadczonych usług.


Odpowiedzialny Biznes
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. nie zapomina o środowisku w którym działa. Realizując swój biznes odpowiedzialnie minimalizuje skutki niskiej emisji poprzez przyłączanie nowych dostawców jak również aktywnie bierze udział w życiu lokalnych społeczności wykazując dużą wrażliwość społeczną. Wspiera finansowo Fundację „Akademia Szczęśliwej Rodziny", 4 Interaktywny Piknik Wiedzy, Uniwersytet Rzeszowski w ramach projektu „Rzeszów to moje miasto, w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam", koncerty charytatywne „Jedno Serce, Jeden Duch", Nie jesteś sam" jak również jako sponsor wspiera klub Stal Rzeszów.


Stawianie na rozwój
Rzeszowski MPEC planuje dalsze pozyskiwanie nowych odbiorców, rozbudowę sieci ciepłowniczej w kierunku nowych terenów inwestycyjnych jak również dalszą sukcesywną modernizację posiadanego systemu Ciepłowniczego. W roku 2017 planowane jest ukończenie wymiany liczników ciepła na nowe ze zdalnym odczytem. Poprzez inwestycje w kapitał ludzki Spółka planuje dalsze dążenie do doskonalenia jakości świadczonych usług ciepłowniczych i jakości obsługi Klientów.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.