Guala Closures DGS Poland S.A. - Światowy lider
jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Guala Closures DGS Poland S.A. - Światowy lider

guala logo

Firma Guala Closures DGS Poland S.A. z Włocławka działa na rynku od 1991 roku. Spółka należy do najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli swojej branży na świecie. Idzie to w parze z niezwykle wysoką jakością zatrudnienia, co w tym roku zaowocowało przyznaniem tytułu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2017.

 

Wguala 1 2011 roku wykrystalizowała się aktualna struktura właścicielska. Włoska spółka Guala Closures posiada 70%, a prezes i zarazem ojciec sukcesów DGS – Krzysztof Grządziel – 30% akcji. Dzięki trafnym decyzjom firma stała się jednym z liderów wśród producentów zakrywek aluminiowych typu PilferProof do opakowań szklanych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego, a także ScrewCapp do wina. Profil działalności uzupełnia projektowanie oraz budowa maszyn i linii produkcyjnych do wytwarzania zakrywek. O sile firmy niech świadczy fakt wyprodukowania w ciągu 25 lat 32 miliardów zakrywek typu PilferProof.


W liczącym się przedsiębiorstwie najbardziej istotne są jakość zarządzania i zatrudnienia. W wypadku Guala Closures DGS Poland S.A., udało się wypracować doskonałą korelację między tymi aspektami działalności. Firma od lat pozostaje jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców Kujaw. Przywiązuje dużą wagę do szkoleń, szczególnie w zakresie technicznym, wykorzystując wsparcie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie studiów I i II stopnia po spełnieniu jednego warunku: muszą dotyczyć materii, którą osoba zatrudniona zajmuje się w ramach swoich obowiązków. Oprócz spraw związanych bezpośrednio z kwestiami pracy, spółka kładzie silny nacisk na rozwiązania socjalne – od wody mineralnej i posiłków regeneracyjnych wydawanych podczas każdej zmiany (co obecnie jest bardzo rzadko spotykane), poprzez premie oraz coroczne podwyżki dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony, bony upominkowe, opiekę medyczną, aż po rabaty w Aqua Parku w Wieńcu Zdroju.


Nie dziwi zatem fakt uzyskania tytułu Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2017, który Prezes Krzysztof Grządziel skomentował następująco: – Otrzymując wyróżnienie czujemy satysfakcję. Oznacza to, że znaleźliśmy metody i sposoby na rozwiązywanie problemów, a za podjęte decyzje bierzemy odpowiedzialność. Założenia programu wykorzystamy do tego, aby jeszcze lepiej komunikować się z załogą, by nasz wspólny cel, jakim jest produkcja zakrywek, był na najwyższym poziomie przy jednocześnie maksymalnej satysfakcji i zadowoleniu z pracy naszych pracowników.


Klaudiusz Łopatecki

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.