PZZ - Jakość. Tradycja i Nowoczesność.
jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

PZZ - Jakość. Tradycja i Nowoczesność.

pzz logo

Z LUCYNĄ JĘDRZEJCZYK
Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelną Polskich Zakładów Zbożowych w Krakowie S.A.
rozmawia Michał Czyczyło

– PZZ w Krakowie S.A. Od kilkunastu lat osiągają relatywnie bardzo dobre wyniki finansowe...
– Owszem, sukces należy przypisać całej załodze naszego przedsiębiorstwa, całemu zespołowi i każdemu pracownikowi z osobna. Głównym źródłem osiągnięć są wysokie kwalifikacje merytoryczne załogi, zalety moralne, a także wysoka kultura osobista naszych pracowników.


– Dużą wagę przywiązujecie Państwo również do kwestii jakości, czego efektem jest zdobyty ostatnio tytuł Polska Jakość 2017.
pzz 1– Zgadza się. W naszej Spółce powstało jedno z najlepiej wyposażonych laboratoriów w Polsce, umożliwiające przeprowadzanie dogłębnych analiz parametrów jakościowych zarówno pszenicy jak i mąki. Wszystkie inwestycje, komplementarne względem siebie, stanowią ciąg technologiczny dający gwarancję produkcji o najwyższych wymaganiach jakościowych.


– Troska o najwyższą jakość mąki jest ważna na każdym etapie produkcji?
– Najpierw kontraktujemy pszenicę o pożądanych parametrach u naszych sprawdzonych partnerów handlowych. Następnie każda dostarczana do nas partia jest gruntownie badana w naszym laboratorium pod kątem spełnienia wysokich wymagań jakościowych. Nad procesem produkcyjnym, który prowadzony jest na zaawansowanych technologicznie urządzeniach młynarskich, czuwa wysoko wykwalifikowana kadra pracowników. Potwierdzeniem walorów jakościowych naszych produktów z jednej strony jest stale zwiększające się grono odbiorców, którym spółka zawdzięcza swój dynamiczny rozwój, z drugiej zaś wysoka ocena uzyskiwana podczas audytów prowadzonych w naszym młynie przez jednostki certyfikacyjne, gdyż mamy wdrożony System Jakości IFS oraz HACCP.

– Obecnie wasze zdolności produkcyjne są niemal całkowicie wykorzystane.
– Dlatego chcemy się dalej dynamicznie rozwijać. Kluczowe znaczenie ma dla nas realizowana obecnie inwestycja: „Budowa Kompleksu Młyńskiego w Podłężu w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Niepołomicach". Dzięki niej spółka będzie dysponować bardzo nowoczesnym obiektem produkcyjnym spełniającym najwyższe wymagania jakie stawia się tego typu inwestycjom. Nowy młyn umożliwi dalszy rozwój tak nam, jak i naszym partnerom handlowym, odbiorcom i dostawcom zboża. Kluczowym zadaniem dla Spółki i jej pracowników jest budowa długookresowych relacji handlowych opartych na wspólnym zaufaniu, etyce biznesowej i wzajemnym zrozumieniu.


– Wiem że spora część tego sukcesu to Pani osobista zasługa.
– Naszą misją jest produkcja i dostarczanie wyrobów spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wymienione wyżej działania mogą być prowadzone jedynie dzięki zespołowi oddanych firmie pracowników, którzy identyfikują się z firmą w której pracują i chcą z nią wspólnie się rozwijać. Ja jest menadżerem z bardzo dużym doświadczeniem, który prawie całe swoje życie zawodowe poświęcił spółce, zawsze dbając o jej dynamiczny rozwój. Przez te wszystkie lata, przez które zarządzam spółką zmieniały się uwarunkowania zewnętrzne dla funkcjonowania firm w naszym sektorze, dzięki intuicji biznesowej staram omijać wszelkie zagrożenia i perfekcyjnie wykorzystywać pojawiające się szanse.

pzz 2

pzz 3

pzz 4

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.