jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Cartello - galanteria skórzana z europejskimi aspiracjami

logo cartello 400

Cartello, to Polska marka galanterii skórzanej, a także producent wyrobów z skóropodobnych i filcowych, dostarczanym setkom klientów w Polsce i Europie. Firma zdobywała swoje doświadczenie trudniąc się głównie produkcją galanterii reklamowej. Kiedy od rynku zaczęły docierać sygnały, że produkty dorównują jakością (a często nawet przewyższają) produkty krajowe i eksportowane, postanowiono pokazać światu kolekcję sygnowaną logo Cartello.

Wiele lat istnienia na rynku jest efektem zaufania, jakim firma została obdarzona przez licznych klientów. Produkty marki Cartello w przeciwieństwie do największych graczy na polskim rynku, są produkowane w kraju, a nie importowane z Azji. To w kraju nad Wisłą najlepsze szwalnie i ich wykwalifikowana załoga projektują, kroją, a następnie szyją i pakują produkty.

cartello-aktowka-skorzana

Produkty Cartello poza wspominaną powyżej wysoką jakością charakteryzują się także nowoczesnym designem, który sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu jak i biznesowych spotkaniach.

Asortyment polskiego producenta to między innymi skórzane torby biznesowe, torby na laptopa, aktówki wykonane ze skóry, portfele, wizytowniki, etui, paski skórzane i parciane, a także cała kolekcja specjalistycznych toreb i akcesoriów dla lekarzy i pracowników branży medycznej.

W 2016 roku zostali oficjalnym sponsorem i partnerem Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, udzielają się także w innych charytatywnych inicjatywach jak np. turniej "Za 1 uśmiech" który orgniazowany jest od 2011 roku w Gliwicach.

cartello hrap

Marka Cartello to zaufany partner, co potwierdzają liczne realizacje firmy dla bardzo dużych odbiorców takich jak banki i firmy ubezpieczeniowe. Mimo wielu lat tradycji przedsiębiorstwo ciągle się rozwija inwestując w nowoczesny park maszynowy, co pozwala sukcesywnie wchodzić na sąsiednie rynki oraz zdobywać coraz większy udział w krajowym rynku.

 

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.