SMAKKO – tworzy smak radości
jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

SMAKKO – tworzy smak radości

smakko-logo

To młoda marka, która dzięki tradycyjnym recepturom, innowacyjnemu podejściu do zdrowego żywienia oraz wysokiej jakości podbija polskie podniebienia.

 

smakko-3SMAKKO istnieje na naszym rynku niecałe dwa lata. Podczas tak krótkiej kariery, produkty te zdążyły już na dobre zagościć na wielu polskich stołach. Szeroki wachlarz asortymentu: od słodyczy, poprzez przetwory owocowe, warzywne czy mięsne, do produktów zbożowych i olejów, pozwala na odnalezienie swoich ulubionych smaków. – Wysoką jakość SMAKKO zapewniamy poprzez dobór odpowiednich składników, które pochodzą z wyselekcjonowanych polskich upraw od rodzimych rolników i przedsiębiorców. Jest to jeden z priorytetów firmy – wsparcie polskiej produkcji i handlu – mówi Piotr Bednarz Prezes Zarządu Marki Polskie Sp. z o.o. – Cieszymy się z przyznanego tytułu Polska Jakość 2017, które jest tylko potwierdzeniem polityki naszej firmy.

Monika Stolarczyk

smakko-1

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.