jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Dziennik Gazeta Prawna

Dziennik Gazeta Prawna powstał we wrześniu 2009 r., w wyniku połączenia dwóch doskonale rozpoznawalnych i cenionych ogólnopolskich dzienników: ukazującej się od 15 lat Gazety Prawnej oraz opiniotwórczego Dziennika Polska Europa Świat.

Dziennik Gazeta Prawna jest gazetą opiniotwórczą o wyraźnym profilu biznesowym. Składa się z dwóch grzbietów: głównego o białym kolorze papieru i „żółtych stron" Gazety Prawnej. Tzw. „białe strony" mają charakter informacyjno – biznesowy: szeroko podejmują tematykę polityczną i społeczną przez pryzmat interesów gospodarczych. W tej części znajdują się także pogłębione treści dotyczące finansów, bankowości i różnych sektorów gospodarki. Żółte strony Gazety Prawnej od lat poświęcone są tematyce prawno – podatkowej.
Partnerem strategicznym Dziennika Gazety Prawnej jest Financial Times.

Sprzedaż każdego wydania to 97 565 sztuk, poza tym każde wydanie znajduje blisko 11 000 nabywców w wersji elektronicznej (dane za rok 2011), ze średnim czytelnictwem na poziomie 850 tys.

Dlaczego Dziennik Gazeta Prawna:

  • Aż 62% czytelników Dziennika Gazety Prawnej ma wykształcenie wyższe
  • 57% menedżerów, którzy szukają informacji prawno-gospodarczych w prasie i innych wydawnictwach, wybiera Dziennik Gazetę Prawną
  • Aż 45% czytelników Dziennika Gazety Prawnej to przedsiębiorcy, osoby na kierowniczych stanowiskach lub przedstawiciele wolnych zawodów
  • Aż 55% czytelników stanowią osoby w wieku
  • Dziennik Gazeta Prawna to najchętniej kupowany tytuł w e-wydaniach

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.