jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

O nas, czyli o Strefie Gospodarki

Strefa Gospodarki to ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna. Jako doskonały nośnik medialny, stwarza szerokie możliwości promocji wizerunkowej i reklamy zarówno podmiotom uczestniczącym w Programach, których organizatorem jest Redakcja, jak i ich laureatom.

Strefa Gospodarki to organizator uznanych programów promocyjnych, jak: Konsumencki Lider Jakości, Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR, Rynkowy Lider Innowacji – Jakość, Kreatywność, Efektywność, Polska Jakość, Odpowiedzialny Samorząd czy Dobra Spółdzielnia.

Strefa Gospodarki to także profesjonalny zespół dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie reklamy prasowej, czego najlepszym dowodem jest kilkadziesiąt wydań dodatku oraz kilkaset firm, które obdarzyły nas swoim zaufaniem.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

„W tworzeniu wizerunku firmy, produktu czy usługi kwestią najważniejszą jest rzetelne i bieżące komunikowanie się z otoczeniem – z klientem, kontrahentami, mediami czy też lokalnymi społecznościami"

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.