jtemplate.ru - free extensions for joomla
data: 2017.05.29
strefa gospodarki wydanie najnowsze
data: data: 2017.03.27
strefa gospodarki
data: 2017.03.27
strefa gospodarki
ARCHIWUM

Rynkowy Lider Innowacji

rynkowy lider innowacji 2015RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Kreatywność, Efektywność to ogólnopolski Program promocyjny, którego celem jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

Zasadniczą część Programu stanowi wyłonienie liderów innowacji, nagrodzenie ich godłem promocyjnym RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Kreatywność, Efektywność, jak też ich promocja prasowa. Program ma na celu wspieranie medialne laureatów poprzez prezentacje prasowe dotyczące działalności firm, na łamach Strefy Gospodarki oraz na portalu www.strefa-gospodarki.pl.

Główne kryteria wyboru laureatów Programu:

 • realizacja innowacyjnych inwestycji
 • wdrożenie nowych, innowacyjnych produktów lub usług
 • ulepszenie dotychczas oferowanych produktów lub usług
 • zmiana dotychczasowych metod produkcji bądź świadczenia usług na bardziej innowacyjne
 • wdrażanie nowych technologii informatycznych
 • minimalizacja negatywnych wpływów działalności firmy na środowisko naturalne
 • pozyskiwanie i umiejętne wykorzystywanie środków unijnych
 • współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi

Korzyści laureata Programu RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Kreatywność, Efektywność:

 • prawo do posługiwania się tytułem i godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Kreatywność, Efektywność
 • skuteczna promocja prasowa na łamach ogólnopolskiej prasy
 • promocja w sieci na stronie Organizatora – www.strefa-gospodarki.pl
 • wzmocnienie wizerunku firmy
 • wzrost konkurencyjności i wiarygodności przedsiębiorstwa na rynku
 • dołączenie do elitarnego grona najbardziej innowacyjnych firm w Polsce
 • obiektywne potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju przedsiębiorstwa

Promowanie się godłem RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Kreatywność, Efektywność jest doskonałą inwestycją w dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Przyznany tytuł obiektywnie potwierdza innowacyjność oraz konkurencyjność produktów bądź usług oferowanych przez laureatów. Jest do tego wiarygodną gwarancją rzetelności, solidności oraz stabilności rynkowej danej firmy.

W gronie laureatów poprzednich edycji Programu znaleźli się m.in.:rynkowy lider 2013
Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w Programie jest nadesłanie wypełnionej ankiety udostępnionej przez Organizatora Programu. W wyniku analizy i weryfikacji ankiet nadesłanych przez uczestników Programu, Kapituła wyłoni laureatów, którzy otrzymają tytuł i godło promocyjne RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2017 – Jakość, Efektywność, Kreatywność, z pełnym prawem ich użytkowania we wszelkich działaniach promocyjnych i marketingowych.

Sprawdź swoja firmę, dołącz do grona najbardziej innowacyjnych przedsiebiorstw w Polsce!

Zgłoszenia do Programu Rynkowy Lider Innowacji 2017, Jakość, Kreatywność, Efektywność można przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem jeden z koordynatorów Programu, udzielając pełnej informacji dotyczącej tegorocznej edycji.

Polecamy:

KonsumenckiLiderreklama2015c

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.